Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiubaratom, akivel tobb honapja szexelunk is, de elore megbeszeltuk, hogy nem lesz koztunk semmi csak szex. Egy honapja kb mashogy beszel velem, folyton azt mondja hogy szeret, rajtam kivul nincs mas szexpartnere, mert azt mondta masra nincs szuksege. Kezdek beleszeretni es tobbet akarnek tole a szexnal. Viszont nem akarom elrontani az egeszet ezzel, mert a szex fantasztikus. Szerintetek megeri rakerdezni, vagy jobb, ha csak baratok maradunk es beerem ennyivel? Negativ, banto kommenteket nem kerek.
2015. jan. 2. 17:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Még nem szeret téged,de idővel változik tuti magamon tapasztaltam csak folytazsd a szexet tedd izgalmasabbá.
2015. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar o is mondta h szeret, akkor nem gaz ha teis megmondod, mit erzel.
2015. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, ment mindkettotoknek a zold kez:) Nalunk mindig izgalmas a szex, melette kielhetem a perverz vagyaimat:D
2015. jan. 2. 18:04
 4/4 anonim válasza:
Mond meg neki a tutit vagyis,hogy szereted, légy vele őszinte.
2015. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!