Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek túl nagy elvárások 19-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek túl nagy elvárások 19-24 éves nőkkel szemben, komoly kapcsolat esetén?

Figyelt kérdés

-értelmes, vannak céljai az életben

-őszinte

-ki tudja fejezni az érzéseit

-képes elmondani ha valami bántja, nem csak duzzog magában

-nem dohányzik, drogozik, alkoholt legtöbbször mértékkel fogyaszt

-nem ölelgeti a fiú ismerőseit és nem keresi velük mindig a fizikai kontaktust

-nem gondolja azt, hogy rendben lenne, hogy a fiúbarátai (ha vannak) meg akarják dugni

-nem hisz az ezoterikus dolgokban

-nem jár diszkóba

-nincsenek leszbikus tapasztalatai, vágyai

-maximum 1-2 volt barátjával szexelt

-hajlandó tenni egy kapcsolatért

-a jövőben szeretne házasságot, gyereket

-konszolidált külsővel rendelkezik, azaz pl. nem tipikus plázacicás, vagy qrvás öltözködés, vagy raszta haj

-ezeken kívül nyilván az kell, hogy valami megfogjon a külsejében, de ez bármi lehet, előre képtelenség megmondani


Kérem, hogy ne azzal foglalkozzunk, hogy én mit tudok nyújtani cserébe, vagy hogy miért állítok össze ilyen listát (nyilván nem pipálgatom, ha ismerkedek egy lánnyal), hanem a kérdésre koncentráljunk; de lehet nyugodtan savazni is.


2015. jan. 3. 12:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

9 "Összességében, a lista alapján nagyon szűklátókörünek tartalak, akinek érdekes elvárásai vannak a nőkkel szemben. Persze, ha ezekhez mind te is tartod magad, és te se szexeltél, csak 1-2 nőddel akkor jogos, egyéb esetben kétszínűség. "


Csatlakozom, a lista egy kicsit szigorú. Írtad a kérdésbe, hogy nem fogsz pipálgatni, de egy-egy ismerkedésnél engedned kell majd belőle. Egy pl. 24 éves nőtől nem várhatod el, hogy 1-2 volt baráttal volt maximum. Mivel 5-6 évbe belefér akár 3-4 komolyabb kapcsolat is. Akkor meg már bújjon el?

Sok sikert.

2015. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"8: Én mindenkiről tudomást veszek. :)"


Biztos vagyok benne, hogy nem. :)

2015. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem nagy elvárások, de azon kívül, hogy ezt most megtudtad, mit érsz el vele? Nagyjából én is ilyen lány vagyok, és noha nekem is van "listám" az általam elvárt dolgokról egy férfivel szemben, ez alapján szinte lehetetlen ismerkedni...
2015. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

12: Jó, akkor tisztázzuk, hogy mire gondoltál. :D Én arra, hogy a tipikus "szürke kisegereket" is figyelembe veszem, vagy a túlsúlyos nőket is.


13: A válaszok alapján minimum megoszlanak a vélemények. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire reális egy ilyen elképzelés.

2015. jan. 3. 12:50
 15/26 anonim ***** válasza:
Emberként lehet figyelembe veszed őket, de nőként nem.
2015. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15: Előbbi típussal volt kapcsolatom, túlsúlyos nőnél csak próbálkoztam, de lepattintott. :( :D
2015. jan. 3. 12:55
 17/26 anonim ***** válasza:
Haha, én 23 vagyok, és minden igaz rám egy kivételével ("nem hisz az ezoterikus dolgokban"), szóval kérdező, ne veszd el a reményt, vannak még ilyen nők, azt viszont aláírom, hogy ritka, mint a fehér holló, az én környezetemben is csak én vagyok ilyen...
2015. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok, bár van a listán egy-két pont, aminek szöges ellentéte vagyok, és nem is vagyok hajlandó változtatni rajta, mert így vagyok én, így vagyok kerek egész. Ja, amúgy nem társkeresés szempontjából írom, van barátom. :D Biztos vagyok benne, ha a megfelelő helyen, megfelelő közegben keresed, találsz ilyen lányt.
2015. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18: Tippeket elfogadok a megfelelő helyre, közegre. :D
2015. jan. 3. 17:07
 20/26 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok,szerintem nem nagyok az elvárásaid.


Vannak ilyen lányok, rám ezek 99%-a igaz.

2015. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!