Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

11hónapja vagyok egyutt a fiúmmal es azóta is ismerem. Viszont neki van egy lány baratja akit kiskoraóta ismer es nagyon irritál mert sokszor vannak egyutt es mar mondtam neki hogy válasszon o vagy en mindig mondja hogy en de ennek ellenére ugyanugy egyutt vannak. Mondta aztis hogy feltekenynek lenni sincs okom mert ők csak barátok...de nem tudom elviselni hogy vele is van



24/L


2015. jan. 4. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
még egy lelki sérült
2015. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenék nyelvtant tanulni.
2015. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Áhh...miért akarsz szétverni egy barátságot?

Attól jobb lesz neked?

2015. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
érettebben is felfoghatnád :/
2015. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
keress olyan pasit akinek nincs. vagy fogadd el h jobban nézz ki a csaj mint te..
2015. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Evergrey ***** válasza:
Mit tennék a helyedben? Elgondolkoznék, hogy a páromban nem bízom, vagy a saját önbizalmammal van-e gond, aztán dolgoznék a probléma megoldásán.
2015. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 aladar12 ***** válasza:
ha ennyire nem bízol a párodban, inkább hagyd ott...
2015. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én nekem meg az a válaszom neked hogy, szerinted létezik-e férfi és nő között barátság? Majd hogy neked van e férfi vagy fiu ismerösöd akivel szivesen beszélgetsz és csak szimpla barátként nézed? Na tuti hogy van, temeg a beteg fejeddel egy olyan barátságot akarsz szétbarmolni .
2015. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ismerkedj össze a lánnyal :) ha nem csak kettesben lógnak, hanem te is ott vagy, összebarátkoztok és jóban lesztek, az mindenki előnyére válik. én legalábbis már a legelején azt mondtam volna, hogy na, mutasson be, menjünk együtt, és akárhányszor a lánnyal találkozik, vigyen engem is. ha ebbe nem megy bele, mert mindenféle butaságot kitalál, akkor dobbantanék, mert ott akkor valami sunyiság folyik a háttérben, és inkább kiszállnék akkor ebből a háromszögből.


22/l

2015. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Válasszon, ő, vagy te? Jééézusom...
2015. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!