Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, mert rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert rossz természetem van. Megbeszéltük hogy ha változtatunk, mert nem jó így. Most mégis azt mondta hogy meg se akarja próbálni, hogy milyen lenne ha változtatnánk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1év 7hónapot voltunk együtt,de mindenbe belekötöttem,féltékenykedtem,túl szorosan próbáltam magamhoz láncolni.Szakított,utána írt hogy hiányzom,adjak neki időt.Rájöttem hogy min kéne változtatnom,és meg is tettem volna,de most mégis azt mondta hogy nem akarja már megpróbálni.Tényleg tudnék változtatni,de nem hagy rá lehetőséget sajnos,pedig nagyon szeretem és tudom hogy minden csodálatos lenne ha hagyná hogy változtassak.
2008. aug. 19. 13:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
rájöttem h túlságosan is próbáltalak magamhoz láncolni,és elvártam h csak velem foglalkozz,másokat zárj ki az életedből,mert sajnos én is ezt tettem... meg akartam változni,megígértem,meg is változok... nem próbállak meg magamhoz kötni,ha boldogabb vagy így,akkor örülök neki...írjak neki vmi hasonló h lássa h változni akarok tényleg?
2008. aug. 19. 14:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én is írtam ki ilyen kérdést:mit csináljak,h.nehogy elveszítsem...de én már azon is gondolkozom mit csináljak ha esetleg vége lenne.Sz.tem most két dolgot tehetsz:vagyelmész vele a tüzijátékra és megpróbálod vele megint megbeszélni a dolgokat,ami sztem nem jó ötlet egyelőre.Te már elmondtad,h.változtatni szeretnél ezt már tudja,nem kell nyaggatni vele,mert az tuti nem jó.VAGY elmész vele,nem hozod szóba próbálsz lazítani és egyszerűen csak jól érezni magatokat.Hidd el, ezzel többet elérsz,mintha beszélnél vele a dolgokról,ne fuss utánna,csak legyél képbe.Ha akarja úgyis felhozza a témát.De ha nem bírod ki h.csak úgy talizz most vele,akkor szerintem még hagyd a dolgokat,de később így megpóbálhatod.Sok sikert!!!Csak lazán!!!És ha kibékültök,NEHOGY megint ugyanebbe a hibába ess!Ja és a levelet felejtsd el!!Tök jó,csak tettek kellenek,nem ígéret.
2008. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
ja és az hogy írta h. hiányzol jó jel!
2008. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
talalkoztatok?
2008. aug. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
igen!együtt vagyunk!:)
2008. aug. 22. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!