Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm régen duci volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régen duci volt és lefogyott, most már sok éve tartja a súlyát, és vadító szép nő, szeretném feleségül venni, mert amúgy is minden rendben, de ez az egy, hogy visszahízhat, visszatart, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval a kedvesemmel már együtt vagyunk másfél éve, és mivel kiskorunk óta ismerjük egymást, láttam kislányként, nem volt kövér, családja se az, aztán egyetemista korában a sok ülés miatt és részben egy betegségnek köszönhető mozgási tilalomnak köszönhetően (sokáig semmit se csinált) felszedett 30 kilót. Mivel elég magas, viszonylag arányosan oszlott el rajta, de így nem akartam volna vele valószínűleg járni, viszont kábé csak közösségi oldalakról tudtam, mi van vele - amikor újra egymás közelébe kerültünk, már újra lefogyott.

Most is szorgalmasan edz, sőt edzünk, megyünk edzőterembe együtt, bringatúra, gyaloglás, tánc, szóval így probléma nélkül tartja a súlyát, pluszmínusz egy kettő kilót.

Mivel úriembernek tartom magam, sose venném el előle az ennivalót, és nem is az a zabálós típus.


De attól tartok, mi lesz, ha mondjuk lesz gyerekünk, és esetleg elhízik valami hormonális gondnak köszönhetően, és nem tud visszafogyni?

Az apám is állandóan ezt mondja, ő nem szereti sajnos a kedvesemet, mert szerinte csak "egy kövér nő aki átmenetileg nem kövér"...sok konfliktusunk volt már ebből, és nyilván nem akarom, hogy emiatt apámmal a kapcsolat megromoljon.


De azért, van igazság is abban amit mond...pontosabban nekem is ez néha a parám.

Viszont olyan csodás nő, ember és társ a barátnőm, amilyet még egyik kapcsolatomban sem találtam, és nem tudom, érdemes még egy kapcsolatba ennyi időt beruházni.


Kérem, őszinte válaszokat írjatok, de lehetőleg olyanok írjanak, akik nem tinédzserek, ez a kérdés nem igazán nekik lett címezve, hanem tapasztaltabbaknak, mondjuk úgy 25 utániaknak.


Üdvözlettel

Tibi/33



2015. jan. 8. 02:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Hulyegyerek, most apádnak kell párt választania neked? Vagy azért akár akkedvére valót találni hogy később megb#assza o is, csinálj amit akarsz, csak az isten vernem meg titeket és az összes ilyen bekepzelt parasztot, vannak egyáltalán baratjaid? Remélem es imádkozok, hogy majd rátok is így nézzenek, mint ahogy ti néztek erre a szegény lanyra, atkozottak.
2015. jan. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Ht nmtudom akkor is rossz a hozzaallasod a leirtak alapjan. Ha vkit szeretsz ilyenen nm gondolkozol..illetve Apadnak el kell fogadnia akarmilyen is...nem tinedzser vagy h beleszoljon..ismerem a zsarnokoskodast nagyanyam is lenyomta edesapamat eveken keresztul Anyut is szidalmazta mindig h miert csak egy gyerekapolot vett el miert nem egyetemet vegzett gazdag not meg a szoke hajat is piszkalta es rengeteg mindent velem es ocsemmel kapcsolatban...pedig öcsém nagyon okos komoly tanulmanyai vannak megis tehetsegtelennek tartja Engem meg megvadolt egyszer azzal h biztos leszbikus vagyok mert egy ferfit sem mutattam be neki ..na vajon miert...ocsnek is nekem is mindenre beszol...etkezes elott miert mosom el a tanyert de kenyes vagyok o snek a borostajara h emiatt rendes ember nem lehet...sorolhatnam.

27n

27 n

2015. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Hű, mikor ezt a kérdést megláttam... nem akartam elhinni, hogy ilyen tényleg van. Hogy az legyen itt a legnagyobb probléma, hogy mi van, ha a barátnőd később újra meghízik? Most vagy nem szereted igazán, vagy pedig annyira befolyásolható vagy, hogy többet adsz a környezeted (apád, a modellcsajok után kajtató haverjaid) véleményére, mint a saját érzéseidre - ami, valljuk be, eléggé szánalmas. Gondolkodj el.
2015. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Többségében hölgyek kommentelnek, amint látom, urak válaszait is örömmel venném, és nem, nem vagyok sem szánalmas, sem más negatív jelzővel illethető, mert megkérdeztem valamit, ami nem csak nálam probléma, legfeljebb a többi férfi nem mondja ki, hanem inkább sunyin keres valami melléknőt, én nem akarok ilyen lenni.
2015. jan. 20. 00:49
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly, hogy konkrétan apád mondja meg, hogy kit vehetsz el meg kit nem? Ennyire befolyásol téged, hogy mit szól? Ennyi erővel vedd el apádat!


Ez azért mi már, hogy apád azt mondja a barátnődre, hogy csak "egy kövér nő aki átmenetileg nem kövér"?! Ennyire hogy lehet érzéketlen?! Te meg hagyod neki???


Jobb is, ha az a szerencsétlen csaj nem kerül be egy ilyen debil családba, mint a tiétek...


Most nem azért, de én soha az életben nem hagynám, hogy apám így leszólja a páromat! Nem neki kell, hogy tetsszen, hanem nekem! Úgyse ő fog vele élni, hanem én, akkor meg mit szól bele, ha egyszer én így fogadom el, akkor neki nem mindegy? Nem kell, hogy szeresse, de azt igenis tartsa tiszteletben, hogy én szeretem! Szerintem ez alap.


Nálatok hogyhogy apád ilyen gyík? Te meg látom, rá ütöttél...

2015. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy te vagy szánalmas, hanem az szánalmas, HA többet adsz a környezeted (apád, haverok) véleményére, mint a saját érzéseidre, és hagyod, hogy ennyire befolyásoljanak.
2015. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Betegség miatt hízott el.Meggyógyult,azóta sportol,és ez az élete részévé vált.Aki egyszer kövér volt és lefogyott,az soha többet nem akar elhízni és ezért mindent meg is tesz.Én is 30kilót dobtam le.

De te egy s eggfej vagy apáddal együtt,hagyd békén ezt a nőt,jobbat érdemel!

2015. jan. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 banánherefőzelék ***** válasza:

Szerintem reszelj meg inkabb egy sundisznot... :-)

Amugy meg "nagy test, nagy elvezet" :-)

2015. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vetted el azt a nőt. Apáddal kellene házasságot kötnöd, ugyanolyan betegek vagytok.
2018. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta, feleségül vetted?
2020. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!