Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm régen duci volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régen duci volt és lefogyott, most már sok éve tartja a súlyát, és vadító szép nő, szeretném feleségül venni, mert amúgy is minden rendben, de ez az egy, hogy visszahízhat, visszatart, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval a kedvesemmel már együtt vagyunk másfél éve, és mivel kiskorunk óta ismerjük egymást, láttam kislányként, nem volt kövér, családja se az, aztán egyetemista korában a sok ülés miatt és részben egy betegségnek köszönhető mozgási tilalomnak köszönhetően (sokáig semmit se csinált) felszedett 30 kilót. Mivel elég magas, viszonylag arányosan oszlott el rajta, de így nem akartam volna vele valószínűleg járni, viszont kábé csak közösségi oldalakról tudtam, mi van vele - amikor újra egymás közelébe kerültünk, már újra lefogyott.

Most is szorgalmasan edz, sőt edzünk, megyünk edzőterembe együtt, bringatúra, gyaloglás, tánc, szóval így probléma nélkül tartja a súlyát, pluszmínusz egy kettő kilót.

Mivel úriembernek tartom magam, sose venném el előle az ennivalót, és nem is az a zabálós típus.


De attól tartok, mi lesz, ha mondjuk lesz gyerekünk, és esetleg elhízik valami hormonális gondnak köszönhetően, és nem tud visszafogyni?

Az apám is állandóan ezt mondja, ő nem szereti sajnos a kedvesemet, mert szerinte csak "egy kövér nő aki átmenetileg nem kövér"...sok konfliktusunk volt már ebből, és nyilván nem akarom, hogy emiatt apámmal a kapcsolat megromoljon.


De azért, van igazság is abban amit mond...pontosabban nekem is ez néha a parám.

Viszont olyan csodás nő, ember és társ a barátnőm, amilyet még egyik kapcsolatomban sem találtam, és nem tudom, érdemes még egy kapcsolatba ennyi időt beruházni.


Kérem, őszinte válaszokat írjatok, de lehetőleg olyanok írjanak, akik nem tinédzserek, ez a kérdés nem igazán nekik lett címezve, hanem tapasztaltabbaknak, mondjuk úgy 25 utániaknak.


Üdvözlettel

Tibi/33



2015. jan. 8. 02:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
98%
Keress mást... Nem érdemled meg.
2015. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
87%

Hülye vagy ha emiatt nem veszed el.

30F

2015. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Buford Tannen ***** válasza:
88%
Bezzeg neked van csajod te porbafingó senkiházi-,-
2015. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%

Én megértem a problémádat, de szerintem se házasodj össze a barátnőddel. Ne azért házasodj, mert azt várja el a társadalom. Jóban rosszban fogadod, hogy támasza leszel és emiatt nem fér össze az a félelem, hogy mi lesz, ha meghízik. Nagyon valószínű, hogy meg fog hízni, vagy jojózni fog. Ha nem tudod elfogadni és ezen továbblépni, akkor nem érdemes folytatni ezt a kapcsolatot.

Én nagyobb problémának tartom, hogy az apósnak ilyen véleménye van róla. Persze nem neki kell megfeleljen és nem őt kell szeresse, hanem téged, de ez a tény egy folyamatos feszültséget hoz a kapcsolatotokba és emiatt borítékolható a szakítás, vagy válás. Mérlegeld magadban, hogy mennyire fontos neked ez az elhízás téma. Ha fontos, akkor beszéld meg vele normális stílusban az aggodalmaidat, de ne várd, hogy repdesni fog az örömtől.

30F

2015. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom...! :D Hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek!


Kedves Kérdező!

65 kg voltam, mikor összejöttünk a kedvesemmel és akkor is tartottam ezt a súlyt, mikor összeházasodtunk. Jelenleg 82 kg vagyok és egy gyönyörű kisfiú édesanyja. Igaz, nemrég szültem, úgyhogy ebből a 82 kilóból még valószínűleg elég sok le fog menni, de mi van, ha mégsem? Mikor megkérdeztem a férjemet, mi lesz, ha szülés után esetleg nem fogok tudni lefogyni, azt mondta, engem vett feleségül, nem a mérleget. :D Nem érdekli, hány kg vagyok, mert nem a súlyomért szeret, hanem önmagamért. Miért aggódnánk ilyen butaságok miatt, ha amúgy boldogok vagyunk együtt és szeretjük egymást?


Ezeket a problémákat csak te generálod, már ne haragudj! Valós veszély, hogy elhízik, igen! És akkor mi van? Nevelje fel egyedül a közös gyermeketeket? Vagy hogy gondoltad? Ilyen mentalitással egyáltalán ne nősülj! Legalább is szerintem! Én azt mondom, nem hogy ezt a lányt ne vedd most el, de egyáltalán, semmilyen lányt ne vegyél feleségül, mert mi lesz majd, ha szülés után elhízik...? Erre senkinél sincs garancia!

De ha szereted a barátnődet, akkor 10-20 kg nem fog érdekelni! Vagy nálad a szeretet, a szerelem súlyhoz van kötve? 60 kg alatt szereted, 60 kg felett már nem?

Ne a társadalomnak akarj már megfelelni, hogy neked is PalvinBarbi-típusú lány kell, csak mert a többinek is az kell és mert most épp az a menő...


28/N

2015. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de 20 évesen (szerintem már elég távol állok a tinédzserkortól) érettebben gondolkodom és jóval több empátiával rendelkezem, mint te. Azért nem akarod elvenni a barátnődet, mert félsz, hogy visszahízhat?! Most komolyan?! Először azt hittem, hogy kamu kérdés, de tuti vannak olyan emberek, mint te, akiknek csak a külső a fontos. Ha igazából szeretnéd a barátnődet, ez nem jutna eszedbe. Egy kicsit felnőhetnél már, és elengedhetnéd apuci nadrágját, mert ha szereted a barátnődet, akkor jöhet hó/fagy/sáskatámadás/világvége, de mellette vagy, fogod a kezét és támogatod -bár ahogy elnézem, volt kitől értékelned az értékrendedet. Mert ha valaki azért nem szeret valakit, mert kövér/volt/ az már régen rossz. Elb.szott egy világban élünk.
2015. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy csak viccből írtad ezt ki :D

Amúgy meg vedd el apádat, és akkor garantáltan nem fog elhízni egyikőtök párja sem :D

2015. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%
Büdös férgek vagytok az apáddal együtt, meg ne kérd a kezét!
2015. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan rendes csaj, ahogy írod, akkor tedd meg neki azt a szívességet, hogy nem veszed el. Egy jó embert érdemel és nem téged.
2015. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
sajnálom az anyukádat...kétszeresen...
2015. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!