Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm régen duci volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régen duci volt és lefogyott, most már sok éve tartja a súlyát, és vadító szép nő, szeretném feleségül venni, mert amúgy is minden rendben, de ez az egy, hogy visszahízhat, visszatart, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval a kedvesemmel már együtt vagyunk másfél éve, és mivel kiskorunk óta ismerjük egymást, láttam kislányként, nem volt kövér, családja se az, aztán egyetemista korában a sok ülés miatt és részben egy betegségnek köszönhető mozgási tilalomnak köszönhetően (sokáig semmit se csinált) felszedett 30 kilót. Mivel elég magas, viszonylag arányosan oszlott el rajta, de így nem akartam volna vele valószínűleg járni, viszont kábé csak közösségi oldalakról tudtam, mi van vele - amikor újra egymás közelébe kerültünk, már újra lefogyott.

Most is szorgalmasan edz, sőt edzünk, megyünk edzőterembe együtt, bringatúra, gyaloglás, tánc, szóval így probléma nélkül tartja a súlyát, pluszmínusz egy kettő kilót.

Mivel úriembernek tartom magam, sose venném el előle az ennivalót, és nem is az a zabálós típus.


De attól tartok, mi lesz, ha mondjuk lesz gyerekünk, és esetleg elhízik valami hormonális gondnak köszönhetően, és nem tud visszafogyni?

Az apám is állandóan ezt mondja, ő nem szereti sajnos a kedvesemet, mert szerinte csak "egy kövér nő aki átmenetileg nem kövér"...sok konfliktusunk volt már ebből, és nyilván nem akarom, hogy emiatt apámmal a kapcsolat megromoljon.


De azért, van igazság is abban amit mond...pontosabban nekem is ez néha a parám.

Viszont olyan csodás nő, ember és társ a barátnőm, amilyet még egyik kapcsolatomban sem találtam, és nem tudom, érdemes még egy kapcsolatba ennyi időt beruházni.


Kérem, őszinte válaszokat írjatok, de lehetőleg olyanok írjanak, akik nem tinédzserek, ez a kérdés nem igazán nekik lett címezve, hanem tapasztaltabbaknak, mondjuk úgy 25 utániaknak.


Üdvözlettel

Tibi/33



2015. jan. 8. 02:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem férgezlek le, megtették ezt itt előttem sokan. Én csak annyit írnék ide, hogy valamelyik nap írt egy nő ki kérdést arról hogy van egy ismerőse (férfi) aki jól néz ki meg stb, de van neki egy csúnya felesége. Állítólag ez a nő jól néz ki. Mivel az irományai alapján megállapítottam hogy ez is csak egy felszínes picsuka, eszembe jutott akár ti össze is jöhetnétek.... te is felszínes vagy, ez a spiné is, mi az akadály? Keresd meg!
2015. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem félsz, hogy pár év múlva elkezdesz kopaszodni, hamarabb kifáradni az ágyban, netalántán ki is derül, hogy tapló vagy, és a lány fog lepattintani téged?

Elárulok neked valamit, ha egy lány szép, edzett, és van agya, akkor van bőven miből válogatnia, és nem fog melletted maradni, ha ilyen felszínes p.cs vagy.

Ne vedd el. Nem érdemled meg őt.

26/L

2015. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
85%

Nézz körül, kedves kérdező, a 40-es, házas férfiak táján. Legalább annyi elhízott, pocakos pasast találsz, mint amennyi nőt. Megsúgom neked, te sem fogsz örökké futni, meg edzőterembe, meg táncolni járni. Amikor az ujjadra kerül a gyűrű, amikor a gyerekeiddel kell foglalkoznod edzés helyett, rád is fel fognak kéredzkedni a kilók.

Én magam is csak 50 fölött jutottam oda, hogy újra naponta edzek, és csak most nyertem vissza a régi formámat. Szóval e a veszély is fennáll, ne feledd.

Ami a házasságot illeti, nem ártana olyan nővel összekötni az életedet,, akit szerelemmel szeretsz. A mostani párodnál nem ez a helyzet, mert a szerelemben észérveknek helye nincs. De természetesen megértem az aggodalmaidat, és ha mégis el akarod venni, tudod, volt egy régi mondás: nézd meg anyját, vedd el a lányát. Ami annyit jelentett, hogy amilyen az anyja, nagy valószínűséggel hasonló alkatú lesz a lány is.

2015. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
*Szóval ez a veszély is fennáll, ne feledd.
2015. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem undorító vagy!!! Hagynom kell tőled ha megtudnam a barátnőd email címet tuti elkuldenem a kiirasodat!!!
2015. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell ahhoz 25 felettinek lennie,hogy észre vegye az ember,hogy egy rettentő felszínes férfi xd vagy....El ne vedd...Nem érdemled meg,hogy miattad fogyjon,eddzen..és neked akarjon tetszeni..Annyira gáznak érzem,hogy a csaj kiteszi a lelkét hogy kedves legyen,meg szeret meg stb..te meg azt méricskéled h hány kiló,mennyit hízott,ha megeszi ezt v azt mennyit fog..ez semmiképp se lenne jóban rosszban..Feltételezem hogy elvált szülők gyereke vagy..ahol apukád fiatalabbnál fiatalabb bombanőket varázsol az ágyába,csak mert anyukád nem volt neki elég vékony..szánalmas,hogy egy házasságban a vonzalmat pár plusz kilóval kell mérni..Nem attól lesz szexi egy nő,hogy 50 kiló..Lehet egy sovány nőből is kövér..a szüléssel neki is változhat minden..és egy hízékonyabb is meg tudja tartani ha akarja..Majd amikor neked lesz sörhasad,meg kopaszodsz,vagy nem áll fel..akkor fel lennél háborodva ha lecserél,igaz?

Igen,nő vagyok..sosem mennék hozzá egy férfihoz aki nem fogad el,nem szeret úgy ahogy vagyok..és 30 felett az is ciki ám ha apuci akarja jobban tudni hogy milyen nő tetsszen neked..meg baráti kör..meg is érdemled őket..Valami 40 kilós fap*nát vegyél el..akiben tartalom nem lesz,viszont ott viríthat majd melletted..mert mindig "jó nő" lesz..

Egyébként,ha valaki magas,és jól eloszlik,az nem kövér..max neked nem jön be..

Most képzeld el,ha a barátnőd ezt látná hogy esne neki? Olyan durva megfelelési kényszere,személyiség és étkezészavara lenne melletted,hogy tegyél meg neki egy szívességet és már most szakíts vele.Minden nő arra vágyik ugyanis,hogy a párjának ő legyen a leggyönyörűbb..és nem csak talpig sminkben és drága ruhákba..hanem betegen is,kócosan is reggel is és smink nélkül..sport után leizzadva is..és akkor is ha felszed vagy lead néhány kilót..Remélem,értesz..és nem teszed tönkre.

2015. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Nagyon meglepő, hogy mennyien gondoljak hogy felszínes vagyok, pedig nem. És tényleg o nekem a legszebb. Amúgy anyám alkatilag vékony, apám viszont tudom, hogy problémázott vele, amikor hízni kezdett, én pedig nem akarok semmibe olyan lenni mint ő. Annyit azért elértetek, hogy mostanában inkább azon gondolkodom, hogy apámmal kellene ezekről a dolgokról elbeszélgetnem. Visszaolvastam az egész irományokat, valóban nem esne jól a Kedvesemnek, ha olvasná. Szeretem és nem fogom elhagyni ilyenért. Köszönöm hogy segítettetek, még azoknak is, akik hibásan ítéltek egy írás szerint.
2015. jan. 13. 01:53
 28/40 A kérdező kommentje:
Miguel: hülység a példád, millió csajt ismerek aki tök-más alkatú mint az anyja, ilyenre nem lehet alapozni, amit te itt javasolsz, az egy előítélet, nem több.
2015. jan. 13. 01:58
 29/40 anonim ***** válasza:

Nos, ha millió csajt ismersz, akkor nem vitatkozom veled, mert nekem sokkal szerényebb az ismeretségi köröm. Mindenesetre a közel 50 kapcsolatomban talán 3 volt, akire ez az "előítélet" nem illett. De persze, én is voltam fiatal, én is mindenkinél mindent jobban tudtam, és én is kíméletlen magabiztossággal oktattam ki az időseket.

Szóval apudtól fogsz tanácsot kérni. Attól az apudtól, aki nincs kifejezetten jó véleménnyel a csajról... Jó, tedd azt!

2015. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Nem értelmezted helyesen az általam írottakat, nyilván egy írott szöveg nem olyan kifejező, mint a hangsúlyozás - arról beszélgetek el vele, hogy miért ilyen elvek alapján gondolkodik, és mi a Párommal a baja tulajdonképpen, hiszen minden egyébben olyan, amilyet elképzelt állítása szerint.

Az 50 kapcsolat pedig egy dolog, én nem csak azokra a őkre gondolok akiket megkeféltem, hanem minden női ismerősöm is a példák közé sorolom, beleértve például unokahúgaimat, akik közül mind más mint az anyja, vagy a tesóm barátnőjét, aki pici és filigrán, anyai nagyanyjára illetőleg nagynénjére ütött. Ez mindjárt két példa is az ellenpéldára, amit ide lehetne sorolnunk.

2015. jan. 14. 02:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!