Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy pénz, melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy pénz, melyik a fontosabb szerintetek?

Figyelt kérdés

Mi sose voltunk gazdagok, és anyám folyton azzal cseszeget hogy jöjjek össze valakivel aki gazdag aztán majd ha összeházasodunk akkor ő kihúzza a családot a bajból. -.-

A mostani barátomat meg folyton fúrja, mert ő sem áll túl jól anyagilag. De most nem sokkal fontosabb a szerelem?

Szerintem szeretettel és kitartással bármit meg lehet oldani, de ott ahol csak pénz van szeretet nélkül már alapból nem lehet boldogság.

20/L


2015. jan. 9. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdést rosszul tetted fel,mert nyilván ha az embernek nincs pénze,akkor éhenhal,tehát az a fontosabb.


de ha egy kapcsolatot veszünk,a szerelem a fontosabb,arról meg nektek kell majd gondoskodnotok,hogy pénzetek legyen. ezt hívják munkának :D


a családoddal meg ne foglalkozz,nehogy már a te párod dolga legyen intézni a családod sarát.


az az egyedüli dolga,ha hosszabb távra terveztek,hogy téged eltartson. de a mai világban ez is túlzás,mert anők is dolgoznak.

szóval érted,nem?

2015. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tudod erre jó volna azt írni, hogy a szerelem, de az idővel múlik, a szerelem a házasság első éveiben tombol aztán évek telnek el és már inkább szeretet, tisztelet marad köztetek. A pénz pedig mindig is kelleni fog.

Ennek ellenére ne házasodj sszerelem nélkül mert az neked is rossz, pláne ha a leendő férjedet átvered, hogy szereted, közbe csak a pénze miatt vagy vele.

Ne hagyd, hogy anyád vagy bárki belszóljon a kapcsolatotokba!

Én ha gazdag lennék biztos, hogy menekülnék onnan ahol csak kihasználnak. Jó, segítenék ahol tudok, de az, hogy a feleségemet és az egész családját is nekem kéne eltartani már kicsit sok lenne szerintem.

Szóval mindkettő fontos.

2015. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

anyád is mindenki előre akar jutni,csak ő máson :D


melyik a fontosabb? nem tudom.Pénz az isten ebben a világban.Az tény.

2015. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mint*
2015. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mond meg muterodnak hogy ápolja le ő egy sejk nemiservét.
2015. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha a végleteket nézzük, akkor a pénz. Viszont a szélsőséges gondolkodásmód nem életképes, úgyhogy természetesen a szerelem.

Egy 21. századi nő meg igenis legyen annyira emancipált, hogy el tudja tartani magát,és ne függjön a párja anyagi helyzetétől.

2015. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!