Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasim.7hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hkhjklélé kérdése:

Van egy pasim.7hónapja együtt vagyunk és nem mond. Annyi szépet nem mondja annyira ki az erzeseit ő szerinte ilyen típus. Így mindig arra gondolok h biztos nem. Szeret stb. ha rá. Kerdezek akkor meg mondja h mer baszogatom. Szerintétek?

Figyelt kérdés

#Paapa
2015. jan. 10. 08:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mostanba
2015. jan. 10. 09:22
 12/16 anonim ***** válasza:
Te magyar vagy? Csak mert írni, azt nem tudsz.
2015. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 ortin válasza:
Sose fogom megérteni mi olyan megerőltető az értelmes és normális fogalmazásban és írásban
2015. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én barátom sem egy érzelmes típus. Ha én mondom, hogy szeretem, akkor ő is mondja, de magától nem mondja sokszor. Nem dicsér folyamatosan, nekem is baszogatásnak veszi, ha szólok érte. Meg kellett szokni! Az elején nagyon zavart, de ő ilyen, ettől még érzem rajta, hogy szeret! Ahogy megölel, megcsókol, minden arra utal, hogy szeret és nem ez a szó vagy egy dicséret fogja ezt bebizonyítani. Meg kell értened, hogy ő nem fog elárasztani szép szavakkal, mert nem olyan, és ha ezt nem tudod elfogadni, akkor ne legyél vele. Én pont azt szeretem a barátomban, hogy amikor viszont megdicsér, akkor tudom, hogy őszinte velem, mert nem mondja minden nap.

10 hónapja vagyunk együtt

2015. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Hallod, ennyi esszel nekem se lenne onbizalmam...teljesen megertelek ( de csak ebben) :D

Valoszinuleg a pasid is ilyen IQ bajnok, ne vedd magadra a viselkedeset, ossze illetek ;)

2015. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Jelenleg én is ilyen szituációban vagyok megkell mondanom nem kellemes.

Te gondolom kimutatod neki amit érzel iránta , töröd magad hogy jobb legyen , törekszel de úgy érzed hiábavaló minden .

Amikor szerelmes az ember az érzelem kimutatás magától jön , a gondolatok, szavak , idézetek , hasonló dolgok .

Ha ez nincs meg semmi értelme a kapcsolatnak .

2020. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!