Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna benne megbíznom?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Kb. 1 éve megtudtam, hogy a kapcsolatunk első fél évében még rengeteget ismerkedett (különböző társkereső oldalakon), lányokkal levelezgetett. Megbocsátottam neki. Azt mondta, hogy azóta már változtak az érzései, azóta már teljesen belém szeretett, csak velem akar lenni stb.. Ezt követően nem is találtam erre semmi jelet, hogy azóta is folytatná az ismerkedést. Nemrég viszont volt lehetőségem egy kicsit kutakodni.. facebookon lányok képeit nézegeti elég gyakran, és a t.kereső oldalon is szétnézett a keresési találok között...

Szoktak férfiak ilyet csinálni hátsószándék nélkül, vagy inkább meneküljek? 25L, 28F


2015. jan. 10. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
menekülj, ettől találsz jobbat.
2015. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem túl biztató
2015. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek annyi...
2015. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg róla őt,mi nem tudhatjuk. Ez csak a Te szemszöged és elég negatív ,amit mondasz.

Ha letagadja magát előtted,akkor menekülj,ha megtudjátok beszélni akkor nem gond,szerintem ...

2015. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amikor én kerestem társkeresőn partnert a legjobb barátom véleményét kérdeztem meg (igaz mindre azt mondta, "dagadt" "csúnya" "öreg" de ez most nem annyira fontos :D) és ugye így megnyitotta a gépén...a sok leszólás után is megkérdeztem ha találtam olyan lányt aki nekem tetszett...és mivel skypeon órákat mikrofonoztunk így nyoma sincs, hogy véleményezte volna, csak hogy belinkeltem neki...ő meg faceről linkelt lányokat akiket ismert...


mondjuk ebben az esetben tudott róla a barátnője...de ugyanígy nézte a társkereső hirdetéseket és facebookot de nem társkeresési szándékkal...


ha a kapcsolat elején volt ilyen akkor jogosan gyanakszol...vagy raksz kém programot a gépre, mert nem megbízható az illető, vagy simán elé állsz és megkérdezed...

2015. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régen is megkérdeztem, hogy mit jelentsen ez az egész. Azt mondta rá, hogy csak "unatkozott" és barátkozott.. de ki az aki társkeresőn barátkozik? hiába kérdezem, úgysem mondana olyat..
2015. jan. 10. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor tegyél egy próbát...regisztálj be és levelezz vele...vagy valamelyik barátnőd kérd meg rá...és kiderül az igazság...
2015. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!