Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szakítanátok vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szakítanátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy sráccal, aki 24 éves és kiderült, hogy én vagyok nekik az első barátnője és még szűz.

Elgondolkodtam azon, hogy szakítok vele mert nem tartom normálisnak ha egy férfinak ennyi idősen nem volt barátnője és még szűz, nyilván valami gond van a fejével. :(


2015. jan. 11. 21:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. Ezért nem szakítottam volna, jó is lehetett volna vele a szex (nagyon is megállta a helyét férfiként), más miatt döntöttünk úgy közös elhatározásból, hogy vége.
2015. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"nem tartom normálisnak ha egy férfinak ennyi idősen nem volt barátnője és még szűz, nyilván valami gond van a fejével."


Ez alapjan meg jot is tenne vele, hogy nem egy ilyen lannyal tolti a draga szabadidejet tovabb mint te.


Nincs torvenybe irva, hogy 24 evesen mar elkell vesziteni a szuzesseget vagy sem.

Na es ha nem volt meg baratnoje? Ezek a dolgok amiket felsoroltal egyaltalan nem utal meg arra, hogy gond lenne a fejevel.


Ha visszaforgathatnam az idot, meg en sem veszitettem volna el a szuzessegem.

Orulnek is neki, ha kifognek egy ilyen fiut, az jelente azt is, hogy megvalogatjak kivel all ossze.


Jobbat erdemel nalad.


22/L

2015. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fiú simán lehet életed párja is akár :) Nincs kizárva.
2015. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen hozzáállás miatt nem ismerkedek nőkkel... mire számítsak, ha erre kerül a sor?
2015. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14-es: szerencsére nem mindenki gondolkozik így, de lehet, h tényleg provokáló kérdés csak ez
2015. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ez valami pszichológiai vagy szociológiai tanulmány lesz.

De amúgy ha komoly, akkor, kérlek, szakíts vele, hadd találjon magának valami rendes lányt.

2015. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy ezt csak provokálás miatt kérdezted. Amennyiben nem, szakíts vele, hagy találjon olyan lányt, aki megérdemli őt.
2015. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

En az elso baratommal 15 evesen jottem ossze, akkor o volt 18 eves. Es elottem nem volt meg baratnoje. Akkor eszembe nem jutott volna, h ennek valami oke lehet. Aztan kesobb derult ki, h azert nem volt, mert egy agressziv allat es onbizalomhianyos is, ezert nem mert magahoz kozel engedni senkit.


Ebbol a tapasztalatombol tanulva, ha idosebb az ember, es meg nem volt kapcsolata, elofordulhat, hogy van valami baj.


De attol, hogy ez egyszer igy volt, nem torvenyszeru, hogy mindenki ilyen. Tobb ferfi ismerosom is van, aki 20-on felul vesztette el a szuzesseget. Ez semmikeppen nem szakito ok! Van realitasa a feltevesednek, de akkor ez alapjan senkit se akarsz megismerni, mert mondjuk meg szuz, vagy mert szoke, vagy kek sapkat hord??

Ismerd meg, es tudni fogod, hogy mit cselekedj. Ha nem tetszik a szemelyisege, nem kell osszejonnod vele, ha tetszik es megkedveled, akkor nem tok mindegy, hogy volt e elotted mas lany, akivel lefekudt?!

2015. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Trollolo!!!!!


A kérdést bizonyára az ihlette, hogy sok fiú bizonygatja egymásnak ezen az oldalon, hogy márpedig egy felnőtt korban szűz férfi senkinek sem kell. Valószínűleg te is egy ilyen fiú vagy o_O


Exem is szűz volt, mégsem dobtam ki ezért -.-

2015. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyébként meg még mindig jobb egy szűz férfi, mint egy olyan, aki végigment már a fél városon.
2015. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!