Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szakítanátok vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szakítanátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy sráccal, aki 24 éves és kiderült, hogy én vagyok nekik az első barátnője és még szűz.

Elgondolkodtam azon, hogy szakítok vele mert nem tartom normálisnak ha egy férfinak ennyi idősen nem volt barátnője és még szűz, nyilván valami gond van a fejével. :(


2015. jan. 11. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem minden előző barátommal problémát okozott, hogy akármennyire jófejek is voltak, én voltam nekik a kétszázadik, ráadásul az előző partnereik sem a legigényesebb nők voltak egytől-egyig. Engem ez kifejezetten zavart, és diszkréten, magam kb. az örömódát énekeltem, mikor kiderült, hogy a jelenlegi páromnak én vagyok az első. Szerintem örülj neki, semmi probléma nincs ezzel, viszont ha így állsz hozzá, ő nagyon be fog görcsölni. Ha nem tudod normálisan kezelni, ne vedd el tőle az első alkalom örömét.
2015. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
*magamban
2015. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szegény srác jobban jár ha mihamarabb szabadul tőled...
2015. jan. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

szegény srác ha ezt látná :(

remélem kidob mihamarabb ...

2015. jan. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!