Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapja szeretek egy fiút. Ugyanabba a klubba járunk és már első alkalommal,hogy megláttam megtetszett. Beszélgettünk és bejelölt facebookon,ott is sokat chateltünk egymással. Úgy éreztem,hogy én is tetszem neki, nagyon aranyos dolgokat írt nekem(pl. cukiság,drága). Viszont egyszer csak valami megváltozott,nem járt a klubba, már alig írt és napokra rá válaszolt az üzeneteimre...sőt szeptemberben már vissza sem írt. Erre pár napra megtudtam,hogy összejött egy lánnyal. Ez nagyon rosszul esett és elhatároztam,hogy végleg kiverem őt a fejemből. De nem ment.( Amúgy a kapcsolatuk csak olyan egy-másfél hónapig tartott.)

Meglepetésemre január elején rám írt és kérdezte, hogy hogy vagyok. Azóta már beszéltünk többször is és egyszer találkoztunk is. De félek,hogy ismét csalódom és rengeteg kétely van bennem. A barátnőm is azt mondja,hogy ne foglalkozzak vele,mert nem érdemel meg. Megértem őt és tisztában vagyok a dolgokkal,de egyszerűen nem tudom elfelejteni...nem szeretnék szamár lenni,ha ló nincs...



2015. jan. 12. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hasonlo a szitum... Egyutt erzek veled, en is tanacstalan vagyok :(
2015. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor jutsz eszébe ha nincs más
2015. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom :/
2015. jan. 12. 20:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok :(
2015. jan. 12. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, valami ilyesmi rajzolódott ki az illetőről bennem.
2015. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2015. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Találó ez a Leander szám
2015. jan. 12. 20:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugye? Milyen érdekes...
2015. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy az előző barátnői mind punkok voltak..én nem vagyok az :'D viszont mindketten animefanok vagyunk ^^
2015. jan. 12. 20:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyre érdekesebb.:)
2015. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!