Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy kulcsot kapott a legjobb barátjától, akiről tudni kell, hogy szerelmes a barátnőmbe, és mondta neki, munka utána bármikor menjen hozzá pihenjen le nála, akkor is ha nincs otthon. Kulcsot örömmel elfogadta...


Jó délutánonként azt csinál és ott van amit akar, nem vagyok olyan pasi aki még azt is megmondja mit vehet fel... De azért zavaró, de ebből ő se enged a kulcs marad, és ő megy hozzá amikor kedve lesz, bízzak benne...


2015. jan. 12. 21:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kulcs marad akkor én megyek a levesbe...ugyan akkor ez egy taktikai húzás a férfitől, teljesen nyilvánvaló, mert szerelmes a barátnőmbe, és azt hogy sikerült elérni, hogy többé ne aludjon nála ha engem választ, így reagálta le, egyből kapott kulcsot.


Jön következő célzattal valentin napon egy virág is, nyilvánvaló mire megy ki a játék... Barátnőmnek persze hiába mondom, jajj ő nem ilyen, nincs hátsó szándéka és mi van a virágban... á semmi, az se gond hogy meglep édességekkel meg elvisz enni... Tök alap fiú-lány viszont...

Ez egy taktikai húzás, szét akar robbantani, ha elhagyom megnyeri a háborút, és idő kérdése és leis fektetni a lányt... Tudom ha ilyen hülye a csaj, hagyjam, de mégis zavar... meglátjuk mi lesz én se tudom mit akarok most

2015. jan. 13. 12:07
 12/19 anonim ***** válasza:
Na jó haver... Igen a srác próbálkozik... De hogy akarod elkészíteni úgy hogy te dobod ki vagy úgy hogy megcsal?? Tudod mit rágd magad rajta. Szerintem csak félsz a sarkára állni vagy azt h nem adja vissza a kulcsot
2015. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Már bocsi de szerintem már a levesben vagy...........csak gondold át jobban szerintem itt már nem te döntesz meghagyják a méltóságodat élj vele !!!
2015. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nekem azt rossz néven vették volna, ha megiszok egy italt egy csajjal fényes nappal, akinek szintén volt barátja, szóval ezek után azt feltételezem, h egyből repültem volna egy ilyen szituban
2015. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Háat, elég érdekes. Kérj te is egy kulcsot, ahhoz mit szólna? Alapesetben én nem gondolom, hogy egy kapcsolatban tiltani kell valamit, legyen az pasi vagy nő OLYAN NINCS, HOGY SZIMPLÁN BARÁTOK az egyik mindig többet akar. Ha ezt mindenki tudja, akkor ő csak azért megy oda, mert nem veti el a lehetségest...

Akkor dobd, ha zavarna ha több is lenne, de ha el tudod fogadni, hogy massal hetyeg akkor nem szakító ok. (bar ha ott is alszik/aludt, naiv ne legyel.

Amúgy a kedvesed mit szólna, ha te kapnal kulcsot egy csajtól aki érted odavan?

Amúgy ha tisztázzátok a helyzetet, hogy mindenki szabad is, meg együtt is vagytok, akkor szerencses vagy,. De ha hazudnak, hazudtak, atvernek, ne eltess illuziokat. Működhet egy poliamory kapcsolat, de őszintének kell lenni benne.

2015. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy nőért nem érdemes háborúzni, ha kell érte akkor neharagudj, de az orrodnál fog életed végéig vezetni. Vagy AKAR vagy NEM.

Amúgy a kapcsolatok zöme azért halott, és a fellángols után elmúlik a "szerelem" mert elvárás alapon gondolknak sokan. Ezzel szemben aki elfogadas alapon, az nem lacafacazik.

Egy iyen helyzetben az elfogadás alapon gondolkodó, elküldi a pixába, mert nem fogadja el, az elvárás alapú, meg vár, hogy változtasson magán. Ez a tévedés, senki nem fog megváltozni más kedvéért, az egy illúzió!

Vagy ahogy előbb írtam az is egy eset, hogy elfogadod, hogy rajtad kívül kell még más is, akár lelkileg akár testileg, mindegy.

Az meg milyen, hogy a barátnőd legjobb barátja nem te vagy? Akkor neki elmond olyat amit neked meg nem? Szóval gondold át, mert ebből tényleg az jön le első hallásra, hogy itt csak te jársz a végén rosszul.

2015. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Már vége lett, azért köszönöm mindenkinek...

Hátam közepére nem kívánom ezt a nőt, így is túl sokáig tartott...

Már szerintem épp dugja a csávó aki kulcsot adott neki... Megmondtam neki a véleményemet nem tetszett neki balhéztunk. Hisztizett, hogy mit verem magam, nem eljegyzési gyűrűt kapott csak egy kulcsot...

Balhéztunk amiatt is, hogy mi az hogy elküld, hogy nincs kedve beszélgetni, mert csak úgy...

Annyit nem lehet tőle kérdezni, hogy vagy?

Ezzel kapcsolatba is kifejtettem a nemtetszésemet, majd még neki állt feljebb, hogy bocsánat hogy lázasan betegen fekve nincs kedvem veled chatelni...

Én erre: Luxus lett volna leírni pár szóban, hogy lázas vagyok, betegen fekszem majd beszélünk?

és még neki állt feljebb, h akkor most hétvégén nem megyek hozzád pedig akartam...


Akkor ne gyere, amúgy se találkoztunk már hónapok óta... Igen jól olvassátok, miközben hónapok óta nem látom, mert elméletileg megerőszakolták. Addig más férfinél aludt, és még kulcsot is kapott a házához... De hogy nála aludni más, mert én a párja vagyok...


Vagyis már csak voltam egyszer... Úristen úgy érzem magam mint egy 10éves, csak itt vagyok 25 évesen és hülyére vett ez a r*banc...

2015. jan. 23. 00:58
 18/19 anonim ***** válasza:

Oda se neki, legalább nemnszült öt gyereket (mástól) neked, és most nem tartja a markát, hogy fizess apukám.

Az olyan csajok akik ilyen helyzetben ezzel a megerőszoltak dumával jónnek, azok szinte mind stikkesek.

Adj hálát a jóIstennek, hogy megmutatta milyen is ez nő és ez a világ. Még tiszta szerencse, hogy vannak azért normális csajok is.!

2015. jan. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Remélem a következővel nekem is szerencsém lesz! Ideje lenne! :)
2015. jan. 23. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!