Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engesztelhetném ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engesztelhetném ki a barátom?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülinapom lesz és vett nekem valamit, de nem árulja el, hogy mit. Nekem volt egy sejtésem, mert az volt az egyetlen dolog (egy karóra) amire azt mondtam, hogy ha lenne rá pénzem akkor megvenném. Rákérdeztem és azt mondta, hogy nem azt vette. Pedig más tényleg nem jut az eszembe, ő meg nem árulja el. Emiatt kicsit elszontyolodtam, mert beleéltem magam az órába és most nem tudom mit kapok. Ő ezt meg úgy vette le, hogy én már most nem örülök az ajándéknak holott azt se tudom mi az. Pedig ez nem igaz, csak kíváncsi vagyok, mégis nagyon megbántottam ezzel... Én mondjuk pont ezért mindig megkérdezem, hogy mit szeretne kapni és azt veszem +mellé valami apróságot, így nincs feszültség. Régebben volt ebből konfliktus, hogy vett nekem ajándékot, örültem neki, de nem tudtam mit kezdeni az ajándékkal, és ezzel nagyon megbántottam, mert látta ezt rajtam. Azóta van benne ezt a félsz. Mit tegyek most? Nagyon bunkó parasztnak érzem magam, pedig mindennél jobban szeretem őt...
2015. jan. 14. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet mégis óra, és csak szívatott.

Kár ezen fennakadni, örülj neki ha megkapod és kész

2015. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Békülős szex
2015. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem bírsz megmaradni a seggeden míg megkapod..
2015. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Buford Tannen ***** válasza:
ezért nem kell ajándékolni
2015. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a ketsegbe esett uzeneteknek kibszott makroban van bele rakva? "pedig mindennél jobban szeretem őt..."
2015. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!