Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Normális ez a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Normális ez a dolog? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt egy párom hamar össze költöztünk de részemről nem indultak érzelmek.Úgy döntöttem ott hagyom. egy idősebb férfiról van szó. mikor ott hagytam öt nagyon megviselte és kedves nővérem vigasztalta majd kiderült hogy össze járnak szexelni.Ez fájt nekem nagyon pedig nem mondanám hogy szerelmes voltam. pár hónapig nővéremmel volt majd közölte vége és most másik nővéremmel van. Mi ez? Én már nem tudom hova tenni.
2015. jan. 15. 11:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem ennek a mintájára szakítottam,hanem mert én úgy éreztem hogy,túl beképzelt és rögtön hogy autót vesz nekem stb. Mindene meg volt közbe a volt párom ócsárolta hogy mit adott nekem 4 év alatt,mindenem meg lehetett volna de nekem nem jött ez be. És sajnos testvéreim tudták hogy luxusban él egyből éltek a lehetőséggel. mert nővérem volt párja meg mondta hogy, ö ezt tiszteli bennem hogy engem nem fogott meg azzal hogy minden meg van ott. és elhagytam.
2015. jan. 15. 12:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor jöjj össze a nővéred volt pasijával. Ilyen egyszerű.
2015. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ennek ellenére a 40 éves nővérem könnyen ott hagyta a párját és rohant Janihoz... Én arra vagyok kíváncsi hogy ez idővel enyhül és nem lesz az hogy ha a nővéreimre gondolok hányingert kapok tőlük. látni se akarom őket. És ha anyuhoz megyek és ök ott lesznek össze futunk? Milyen lesz ez? hogyan lehet ezt elfelejteni.
2015. jan. 15. 12:36
 14/14 Ügyet Lenke ***** válasza:
ha nem éreztél semmit iránta akkor most miért zavar, hogy a nővéreddel van...?
2015. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!