Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom testszaga az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom testszaga az utóbbi időben megváltozott? Vagy én nem vettem észre? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk nem figyeltem fel rá, bár tény hogy azért sem rajongtam hogy hú mennyire izgat az illata.Olyan áporodott szagot érzek rajat, nagyon szégyenlem, de emiatt már a szexhez sincs kedvem, mi lehet ez?
2010. febr. 7. 01:13
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
a szobája fala az esőtől be van ázva, meg viszonylag régi szekrénye van,talán a ruhái átveszik ezt, aztán az ő bőre is...
2010. febr. 7. 01:30
 12/30 anonim ***** válasza:
hát én csak olyat tapasztaltam h vkinek a májával volt gond és ezért állandóan alkohol szaga volt, mint egy alkoholistának, pedig nem az és akkor is ilyen szaga volt amikor nem ivott. Szóval elképzelhető h van valami bőrbetegsége vagy valami ami miatt ilyen szaga van, de mivel azt mondod h náluk alapból olyan szag van ezért ezt nem hiszem.
2010. febr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

igen, vannak betegségek amiktől az egész test kellemetlen szagú lesz. sajnos pontosan nemtudom megmondani h ezek mely betegségek, de vannak ilyenek.


a másik lehetőség, h a szekrényében, ahol tartja a dolgait, na az büdös. vagy: nem mosnak túl gyakran, csak visszadobja koszosan a szekrénybe és ott ilyen áporodott szaga lesz.

egyszer szagolj be a szekrényébe.

2010. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy kéne felé jelezni, mégsem költözhet el otthonról!Félek,hogy rámegy a kapcsolatunk, sajnos enélkül is vannak problémák.
2010. febr. 7. 01:32
 15/30 anonim ***** válasza:
mondom szagolj be a szekrényébe. ha ott van büdös, akkor vegyél neki ilyen pamacsot, ami jó illatot áraszt és a ruhák közé kell tenni, pont erre van.
2010. febr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
köszi:), megpróbálom kideríteni, meg valahogy megemlíteni neki..igazából én annak is örülnék ha használna vm parfümöt, mert nem jellemző, sőt a múltkor mutatta, hogy milyen gagyi tusfürdőt vesz, mert az olcsó..na ez a spórolása sem egyszerű:)
2010. febr. 7. 01:40
 17/30 anonim ***** válasza:
roma a barátod ?
2010. febr. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
az is eszembe jutott már, ne vessetek meg érte, mivel hogy kb fél éve ismerem, hogy mi van ha nem magyar származású, és azért "más" a szaga...pasikban nincs tapasztalatom, akit ismerek egy barátnőm félig "nem magyar", de azért nem büdös.
2010. febr. 7. 01:44
 19/30 anonim ***** válasza:
Lepd meg most Valentin napra egy kellemes illatú parfümmel;).
2010. febr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
hát ez a kérdés merült fel bennem is..a haja meg a szeme sötét, de a bőre nagyon is világos.a neve sem utal erre, tömegnév.
2010. febr. 7. 01:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!