Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom testszaga az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom testszaga az utóbbi időben megváltozott? Vagy én nem vettem észre? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk nem figyeltem fel rá, bár tény hogy azért sem rajongtam hogy hú mennyire izgat az illata.Olyan áporodott szagot érzek rajat, nagyon szégyenlem, de emiatt már a szexhez sincs kedvem, mi lehet ez?
2010. febr. 7. 01:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

jah, jó ötlet az h lepd meg egy parfümmel

amúgy az hülyeség h a külföldieknek más a szaguk.

énsem vagyok magyar csak félig, és a barátom is részben külföldi, de egyikünk sem büdös. (nem, nemvagyunk romák)


amúgy írtad h gagyi tusfürdőt használ, meg spórol....hát figyi, ezekből simán össze lehet rakni azt, hogy az a tusfürdő nem is tisztít, lehet h a vízzel is spórol és csak 2 naponta fürdik, a ruháit is csak 2hetente mossa, addig meg a szekrényben áporodnak.

2010. febr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
nah, egy a lényeg, ha áporodott szaga van, az nem betegség, hanem vagy nem megfelelő higiénia, vagy pedig a szekrénnyel van a gáz. írtad h be is ázik a szoba, és a szekrény is régi. nos, ez tökéletes összeállítása annak, hogy a szekrényben doh-szag uralkodjon. az olyan mint a pinceszag. ha olyat érzel, akkor tuti, hogy a beázás és a régi szekrények az ok.
2010. febr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
hát remélem csak ez az ok, és nem most veszem észre hogy milyen testszaga van, esetleg hogy nem is magyar.
2010. febr. 7. 01:50
 24/30 A kérdező kommentje:
mknek köszi, hogy válaszoltatok.
2010. febr. 7. 02:05
 25/30 anonim ***** válasza:
Esetleg a törölköző is lehet hibás.
2010. febr. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Lehet ez betegség is.Egyszer ahol dolgozok jött oda szaunázni egy fiatal nő de olyan testszaga volt hogy majdnem elájultunk. :S Pedig még utána le is fürdött és ugyanugy nagyon erős testszaga volt.Ez már betegség.
2010. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan öblitő amitől nagyon bebüdösödnek a ruhák.. mondjuk én azt ahogy megéreztem magamon kivágtam az egészet a francba :)
2010. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
én nekem vannak tippeim, főleg hogy az áporodott szagot mondod, nálunk már régi volt a mósógép, és nem tudom milyen bacik szaporodtak el ott, de a törcsik tiszta büdik öblítő mellett is, és amikor elmentem kollégiumba, ott kitaláltam hogy kimosom őket 90 fokon és tádáááelmúlt..valószínűleg mert kinyírtam a bacikat. a ruhákkal is ez van, de azokat nem tettem ki 90 foknak, amúgyis elmúlt. szóval lehet, hogy a mósógépükkel van a baj, vagy tényleg az öblítő olyan, hogy a bacik melegágya. nem hiszem hogy egy embernek magától áporodott szaga van..sztem az is a törcsi miatt.
2010. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Ha a lakásuk beázott, akkor penészes, és ezt a szagot érzed rajta és a ruháján is. Bepenészedhetnek a ruhái a szekrényben.

A beázott szobát a nyáron ki kell meszelni, jól kiszellőztetni, amikor 35 fok meleg van. A szekrényből kipakolni minden ruhát, és kitenni a szárítóra szellőzni. A szekrényt alaposan kitakarítani: bútorápolóval, vagy esetleg előtte ecetes vízzel áttörölni.

2012. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi lett vegul a baratoddal, biztos nem vagytok mar egyutt miert volt budos?
2014. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!