Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el végleg?

Figyelt kérdés

Exbarátnőről van szó.

Lassan egy éve szakítottunk...azóta sokkal jobban vagyok,eljárok haverokkal bulikba,iszogatunk stb de még mindig rajta gondolkozom a nap nagy részében.

Számtalanszor próbáltam már elfelejteni,a rekordom kb 2 hónap "lesz*rom" időszak,de ez is csak a nyári szünet miatt volt.Ahogy szeptemberben újra láttam vissza estem...és azóta mindig...minden héten csak a csalódások érnek vele kapcsolatban,mindig hallok róla valami infót ami rosszul esik...legutóbb kiderült hogy pont a legjobb barátom jön be neki.

Úgy gondolom ha végleg elfelejteném ,és sikerülne semleges ként kezelnem nem érdekelnének ennyire a vele kapcsolatos dolgok.

Szóval el szeretném felejteni.

Csak ez sosem tart sokáig...mindig vissza esek,hogy úgy sem fog menni,inkább depizek.

Csak már unom :S


Hogyan tudnám magam elhatározni hogy ne adjam fel a feledni próbálást ?


Egyébként 17/F vagyok.

A lány az első barátnőm volt.És nagyon sok ideje szerelmes voltam belé mikor össze jöttünk.Sokat vártam rá.Valószínű ezért megy olyan nehezen.

Fél évig jártunk kb.És lassan egy éve szakítottunk.

Osztálytárs.


2015. jan. 16. 21:14
 1/4 bandi6891 ***** válasza:

kamu,ilyen hosszban lányok szoktak írkálni.


Osztálytársakat meg nem birizgáljuk nem tudtad?

2015. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztálytársal csak dugni, járni ne :D ám, ismerkedj más csajokkal, hidd el, úgy gyorsan elfelejted őt ;)
2015. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az elsőre inkább nem is reagálok...csak annyit hogy mi értelme lenne hazudnom a nememről? IQ bajnok..


A másodiknak:

Igazából ez nem egy rossz ötlet mert mikor anno lesz*rtam nyáron az pont hogy egy másik lány miatt volt,csak meggondoltam magam vele kapcsolatban.Meg ő is szerintem.

De amíg tartott ez a mellék szál addig jól voltam.



A másik amit szeretnék mert nagyon idegesítő,hogy számít nekem a véleménye.Mindig azt nézem neki tetszene e.Mindig neki akarok megfelelni akaratlanul..pedig le akarom sz*rni a véleményét.Független szeretnék lenni

2015. jan. 16. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Flegmázz, legyél ge*i ha kell, avval csak magadat növeled a szemében, hidd el :) minél elérhetetlenebbnek tetteted magad, annál jobban fogja b*szni a bánat, és fájni fog a foga rád.. mert valljuk be, mindenki arra vágyik, amit nem kaphat meg :) remélem segítettem :)
2015. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!