Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,akivel csak szexkapcsolatom van, legalábbis azt beszéltük meg, mert párkapcsolatban élek, és a párommal évek óta nem szexelünk.Régről ismerem őt,3 hónapja randizgatunk, de állandóan azt mondja ne szeressek bele, egyenlőre ne!Vajon mért mondhatja ezt!Úgy viselkedik velem, mintha szerelmes lenne, de tagadja, és azt sem mondja, hogy szeret, de annyira lesír róla ahogy velem bánik, mint valami hímestojással.Amúgy a párom megcsal engem tudom, ezért is csalom őt!De közben beleszerettem ebbe a fiúba! Ha érezteti, hogy szeret, de állandóan azt hangoztatja, hogy ne szeressek őbelé, az mért van? Amúgy a szeretkezés egyszerűen csodálatos vele, mintha egy romantikus filmben lennék.Párommal sosem működött a zsex sajnos.Szerintetek szeret,csak titkolja?Egyszerűen olyan szemekkel néz rám!Persze én is őrá!Nem hinném, hogy csak a szexre menne! De mindig azt hangoztatja, hogy egyenlőre csak szex.A párommal a közös gyerek miatt vagyok csak együtt még.Egy férfi mért titkolja ha szeret?
2015. jan. 17. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert nem koltozol hozza? Parod is hulye, en mar reg kidobtalak volna ne rajtam eloskodj.
2015. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondom a gyerek miatt vagyunk együtt! és a párom csalt meg előbb!
2015. jan. 17. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt a pároddal így? Őt meg nem hagyod élni... nagyon önző vagy.
2015. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már többször felvetettem a párommal az elköltözést, vagyonszétfelezést, de a gyerek miatt nem akarja.Persze mindketten nem tudunk" egymás kapcsolatáról, de mindketten sejtjük.A kérdésem az, hogy szerintetek máshogy állna hozzám a srác akivel randizom, ha elköltöztem volna?
2015. jan. 17. 18:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg páromnak így könnyebb, mert csak én látom el a gyereket, ha külön lennénk neki is kellene vele lenni mint hétvégi apuka, ő meg erre nem képes, enni sem ad neki!
2015. jan. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!