Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 eves vagyok es a kis ajkam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves vagyok es a kis ajkam nagyon log, baratommal lassan 3 honapja vagyunk egyutt, meg nem fekudtunk le, mert tartok tole hogy hogyan fogadna, es emiatt nem merek elmenni nogyogyaszhoz sem. Esetleg valaki volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 12:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hat mar ne is haragudj de nem szegyenlem!! kettonk kozul szerintem neked van valami nagyon nagy problemad. aztan en itt befejeztem!!
2015. jan. 18. 12:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, nekem van problémám. Én nem tudok 3 egyszerű és 2 összetett mondatot leírni. Plusz én nem merem a nemi szervemet megmutatni a páromnak, vagy az orvosnak...
2015. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem fogja érdekelni a barátodat, tetszeni fog neki. :) Nekem is tetszik, ha kilógnak az ajkak, lehet velük játszani. És szerintem értelmesen írtad le a kérdésedet, nem tudom mit majomkodik itt ez a szerzet. :D

Az "5. es"-t úgy írják, hogy 5.-es.

2015. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
telefonrol vagyok es azert irok igy, a masik meg az, hogy szerintem Te meg az agyad ne mered megmutat i, mert nincs.
2015. jan. 18. 13:10
 15/15 anonim ***** válasza:
ha szeret nem számít. Áldás
2015. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!