Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? Csak engedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Csak engedjek neki? Ti is voltatok így?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és ez az első kapcsolatom. Lassan 3 hete vagyunk együtt és, ha találkozunk, a barátom (18) mindig meg akar csókolni. Én viszont ilyenkor elhúzom magam, mert még nem csókolóztam és izgulok, hogy valamit elrontok. Szetintem azt hiszi vele van valami baj, mert utána mindig hallgat, de nem akarom, hogy rosszul érezze magát.

2015. jan. 18. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne csináld már, 3 hete együtt vagytok és még azt sem engeded neki, hogy megcsókoljon? Ez így nem mehet tovább, mert otthagy. De parázz azon, hogy nem fog jól menni, jön magától és belejössz! :)
2015. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Jó, én idősebb vagyok, de én 3 hét után már lefeküdtem vele :) 16 évesen ennyi idő után teljesen normális a csók, ne viccelődj már.

Amiatt meg ne aggódj, hogy béna lennél, egyszerűen mondd meg neki, hogy ő az első neked és még nem csókolóztál, nem tudod, hogy kell. Hidd el, még értékelni is fogja.

A pasik hiúságát legyezgeti, ha ők lehetnek az elsők...tapasztalat :)

2015. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem tudod neki elmondani, vele megbeszélni? Persze, hogy hallgat, mert fogalma sincs mi bajod és valószínű azt várja, hogy Te mondd, ne neki kelljen könyörögnie. Én attól érezném rosszul magam, ha valaki nem mondaná el, hogy milyen félelmei vannak a kapcsolatban. Tanuld meg kimondani a dolgokat. Állj elé, mondd meg, még a következő randi elején. Ne hidd, hogy minden csók tökéletes. Egyáltalán nem az. És majd az első együttlét sem lesz az. Aki ezt nem érti az nem méltó hozzád.
2015. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, miért nem ezt mondod neki? :)

Szegény miket gondolhat…

2015. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Az első barátnőm 16 éves volt. Én 18. Pont mint nálatok. A 2. találkozásunkkor csókolóztunk úgy, hogy egy színházban találkoztunk!


3 hét után már a punciját is kinyaltam úgy, hogy mindketten szüzek voltunk. Kicsit engedhetnél többet és a csóktól nem kellene félned. A csókot lehetetlen elrontani.

2015. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engedd neki. Ne érezd magad kellemetlenül, hogy nem csókolóztál még. Gyakoroljatok, majd ő segít. Szerintem örülni fog neki, ha megtaníthat téged. :)
2015. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Pft, ne gúnyolódjatok rajta. Ha ő nem akarja, nem akarja, nem Kell csinálnia. Ha ezért otthagyja - menjen az ürge, minél messzebbre. Semmit sem szabad erőltetni. Valakinek könnyebben jön, valakinek kevésbé. senki nem lesz ettől vagy attól jobb, több vagy kevesebb és szarabb alak. Nincs normális. Hagyjátok békén a kérdezőt.


Szerintem ülj le magaddal és adj magadnak időt gondolkozni - miért nem akarod, félsz-e, hogy viszonyulsz az egészhez. ha már számodra is világosak a kérdések és a válaszok, esetleg vele is beszélgethetnél.

2015. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg együtt. És ne aggódj ezen ennyire. :)
2015. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!