Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy először a lelkünket kell rendbe tenni?

Figyelt kérdés

Saját példámon tanultam..

Sose értettem, mi alapján megy, hogy egyesek találnak párt, mások nem. A külsőt nem láttam meghatározónak, nyilván számít, de az iskolámban azok a lányok voltak idálok, akik nem kiemelkedően szépek voltak, szimplán volt bennük valami.

Nos, volt egy fiú barátom, aki nagyon aranyos, kedves volt, amíg a barátnője el nem hagyta. Hiába mondja, hogy jól van(több éve volt), hiába mosolygós, hiába néz ki jobban, mindenki, köztük én is érzem rajta, hogy valami nincs rendben, és azóta nem is talál párt.

Én régen mosolygós, kedves lány voltam, szerintem kifejezetten csúnya, de tojtam a véleményekre, és BOLDOG voltam. ennek következtében imádtak a fiúk. Aztán történt egy nagyon komoly családi gond, aminek következtében pánikbeteg és kapcsolatfüggő lettem. A párommal vagyok 3 éve. Nem tudom elhagyni, nem is vagyok boldog, és 2 éve nem tudom rendbe hozni az életem.

egy élethelyzet van, amikor nagyon nagyon boldog tudok lenni, akkor mintha 180 fokot fordulna a világ, minden fiú megnéz, mindenki kedves velem, és kiemlkedően szép leszek a kisugárzásomtól.

Amikor meg nincs minden rendben, hiába mosolygok, tojok a véleményekre.

TÉNYLEG ennyit számít, hogy szimplán kiegyensúlyozottak legyünk? Eddig, hogy őszinte legyek, nem hittem ebben, most viszont kezdek elgondolkozni.


2015. jan. 19. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

3.: Jól látod magadat. Merd kidobni az ilyeneket még az elején :)

Olvassátok el a női rafinéria könyvet.

2015. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!

10. válaszoló, bocsánat, ha úgy jött le, nem akarom játszani az eszemet. Próbáltunk már szakítani, oylan szinten rosszul voltam, hogy nem ment. Már a környezetm buzdít arra, hogy az egyetlen megoldás, ha találok valaki mást magam mellé. Tudom, gusztustalanul hangzik, de már rengeteg mindent próbáltam az elszakadáshoz, mégis mindig én húztam a rövidebbet, és itt ne arra gondolj, hogy pityeregtem más napig.

De most nem ez a lényeg. Nem szeretném átverni, csak kijönni a helyzetből, hogy ne beteg legyek, hanem boldog ember.

Aki írta a pánikbeteges megoldást, annak nagyon köszönöm, utána nézek.:) A könyvnek is.

Ami meg a sportot illeti, tényleg rengeteget számít minden téren. Nem véletlen mondják, hogy: "Épt estben ép lélek".:)

2015. jan. 19. 12:58
 13/16 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. Amikor felhúzom valamin magamat és ideges vagyok, nekem a kocogás mindig segít... mostanában hosszabb távokat is bevállalok, másnap több az energiám is a munkahelyen... és persze a közérzetem is sokkal jobb :)
2015. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Tervezem, hogy ha picit jobb idő lesz, kipróbálom.:)

EGyik haveromnak is ezek a tapasztalatai, rendszeresen jár, és mondta, hogy iszonyatosan élvezi.:)

2015. jan. 19. 13:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Legalábbis akkor működik, ha valakinek átlagos a külseje. Én férfi vagyok, és bármilyen lelkiállapotban voltam is, mindig taszítottam a lányokat. Minden lány gyűlöl csak mert alacsony és ronda vagyok, a kisugárzás ilyenkor meg semmit sem ér.
2015. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15.


látod, sajnos már cáfolni sem akarnak téged a lányok

2015. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!