Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívják, valamint mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják, valamint mit lehet tenni az olyan emberekkel akik nem bírják elviselni ha nincs igazuk?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan a Páromról van szó, ha osszeütközik a véleményünk arról h szerintünk mi lenne az igaz, vagy a megfelelő állandóan kiakad, és azzal jön hogy én vagyok a bunkó és h nincs igazam (azt nem mondja meg miért), meg bedurcizik és érzelmileg v fizikailag fenyeget, itt elmondanám hogy Nőről van szó, amit én már eleve nem értek hogy hogy lehet ekkora szája, de inkább próbálom megérteni mint h jobban megbántsam...


Barátnőit is megkérdeztem és ugyan az. Ha például mond valami ami szerinte igaz, de valójában nem, és ezt valaki elmondja, képes sírni is.. a hiszti mellé...


Valaki pszichológus nincs itt v hasonló aki tudna segíteni ezen a problémán h mitől van és mit lehet tenni ellene?


(egyetlen megoldás a behódolás lenne, de Férfiként ezt sokallom)



21/f



2015. jan. 20. 23:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy FÉRFIKÉNT sokallod a behódolást? Behódolni senkinek nem kell, se férfiként, se nőként.


Szerintem mindketten jobban jártok, ha szakítotok.

2015. jan. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Van még a szakítás is. Valamiért azt hittem, egy ismerősről van szó, akkor azt javasolnám, hogy akkor bólogass neki és ennél fogva akár manipulálhatnád is.
2015. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Bármilyen jó az ágyban, komoly kapcsolat egy ilyen partnerrel nem éri meg.
2015. jan. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

:) a volt pasim volt ilyen!

Akkor is igazat kellett neki adnom, amikor nem volt igaza! És ha elmondtam, miért ninics igaza, akkor jött azzal, hogy én nem tekintem férfiként, meg ki kéne állnom mellette stb. De olyan dolgok miatt képes volt hisztizni, hogy pl. melyik Jégkorszak rész, hogy kezdődik...mikor megmutattam neki, hogy miben nem volt igza, hisztit csapott! :)

Én egyszerűen csak se..gfejnek hívtam! :)

1 évet bírtam mellette!

2015. jan. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Valahogy megpróbálsz vele leülni és megbeszélni a dolgot. Idegesítő, ha az ember nem képes felfogni, hogy másnak is lehet igaza.


Viszont! Az arroganciádból meg te vegyél vissza, mert nem nőtől függ, hogy kinek mekkora a szája. Elhiszem, hogy te "Férfinek" hiszed magad, de nem kell kiemelni. Ha a párod nő, sejtettük, hogy te a másik nemet képviseled.

2015. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat :)


Arra jutottam , hogy valahogy megpróbálom megváltoztatni ezen a téren. Mert amúgy egy nagyon kedves lány lenne, csak nem bírja ha nincs igaza.

Ha meg nem tudom és továbbra is idegesít majd ezzel, akkor mikor befejezem a tanulmányaimat (1-2 év) akkor szakítok vele, és másfele megyek tovább.


21/f

2015. jan. 21. 08:15
 17/20 anonim ***** válasza:

8 a 10-nek:

"lekövetni"

a logikáját megérteni, levonni a konzekvenciákat


magyarán nem csupán követni, érteni hanem fel is fogni, megérteni


az érteni és megérteni között is nagy különbség van


hasonló a követni - lekövetni pároshoz

2015. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

*habár a neten "lemásol"-ként fut..

de am tágabb értelme van nem csupán követ

2015. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17

A

Lekövetés

Kikommunikálás

Megsiratás (rígatás helyett)

Ledegradál

Beintegrál


szavak igekötős, helytelen használata tanulatlanságról árulkodik. A követés azt jelenti, amit a lekövetés, a kommunikáció sajátossága, hogy eleve kifeléirányul, a megsiratás (rígatás helyett), a teljes, jelentésbeli homályát feltételezi, a degradálás csak "lefelé" irányuló lehet, az integráció pedig mindig befelé mutat.

Jó eséllyel, aki a fenti példákat bármelyikét használja, sőt meg is magyarázza jogos használatukat, simán visszaülhetne még az iskolapadba... hogy finoman fogalmazzak.

2015. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a követés nem azt jelenti, hogy lekövetés



itt is egy link róla, viszont én nem ebben az értelmében használtam.

[link]


meg nem gondoltam senkiről, hogy nem képes asszociálni

2015. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!