Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshet ez nekem rosszúl? Jogos? (lent)

Figyelt kérdés

Gondoltam megkérdezem tőletek, mert ha a szólok én leszek megint az értetlen, egoista.

Van kapcsolatom egy lánnyal. Csak röviden. 2 pasi van az életében. Egy jelenleg barát, akibe szerelmes volt és én akit szeret.

A pasi időnként eltünik. majd előkerül és 1000-el nyomulni kezd. Volt a kedvesemmel 4 jó napunk! azután jött ő. azóta a kapcsink mintha lanyhult volna!

És bocs'! Most jön a kérdés magyarázata.

Tudom, hogy iszonyúan fáradt! Megértem, hogy bealszik ha hazaér. Utána tanulás, fűrdés, stb.

A másik pasi 22-02-ig ráér akár, Nekem villanyoltás 22 óra a meló miatt.



Igazságtalan vagyok ha rosszul esik, hogy napok óta a leirtak alapján éjszaka vele beszélget?


2015. jan. 21. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos.
2015. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos, hogy rosszul esik neked
2015. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jogos!
2015. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jogos. Biztos, hogy csak szerelmes VOLT belé? Nekem olyan érzésem van, mintha nem tisztelne téged.


Lehet, hogy itt az ideje válaszút elé állítani.

2015. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne!
2015. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mantis religiosa ***** válasza:
Jogos! Ha hozzád fáradt, aki elvileg a legfontosabb férfi vagy az életében, akkor máshoz ne legyen az! Amúgy, hogy érted azt, hogy a másik nyomul 1000-rel? Én rövid úton elbeszélgetnék vele, hogy tünjön el a balfenéken. Aztán meg a barátnődeel is váltanod kellene pár szót ezzel kapcsolatban. Ha már lezárta a múltat, ne foglalkozzon vele, vagy gondolja újra az egészet és döntsön, de ez így egyikőtöknek sem pálya hosszútávon.
2015. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem. A távolság miatt A nettelefon az egyetlen lehetőség a kapcsolat tartásra!
2015. jan. 21. 19:53
 8/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Teljesen jogos. Szerintem ez mindenkinek rosszul esne. Beszélned kellene mindkettővel erről.
2015. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6-os. 5 hónapja, barátnak meg akarja tartani. A másikról most nem ejtenék szót. :/

Pedig előbb, utóbb "vagy ő, vagy" én lesz. :(

2015. jan. 21. 20:00
 10/11 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem nem róla mondana le.
2015. jan. 21. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!