Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők és a homoszexuális gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők és a homoszexuális gyerek?

Figyelt kérdés
Miért nem gondolnak arra, hogy ezzel Őt bántják elsősorban, hogy nem fogadják ezt el? Miért nem gondolnak abba belem, hogy ezzel akár el is veszthetik a gyermeküket?

2015. jan. 22. 15:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem értik meg, hogy semmit nem tehetnek. Azért, mert a gyerek meleg és nekik nem tetszik attól még nem lesz hetero...
2015. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
8%

Na nekem ezért IS lesz legalább 3-4 gyerekem. Ha csak egy lenne és ő meleg lenne, az nagy szívás lenne.


De 3-4 gyereknél kicsi az esély hogy az összes meleg legyen és akkor a meleget is simán elfogadnám.

2015. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyenek nem szülők , de hát szerintem ez egyértelmű. Csak magukat kéne okolni ,mert ők hozták világra azt a szerencsétlen gyereket, pedig az nem kérte ,hogy éljen,főleg nem így. A gyereknek sokkal nagyobb fájdalom az ,hogy nem olyan ,mint a többi férfi ,csak erre még rátesznek egy lapáttal a gyűlölködők. Nem véletlen van belőlük annyi öngyilkos.
2015. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló te meg egy hülye önző gyökér vagy. Bocs ha megbántalak ,de nem normális dolog ilyeneket írni.


Meg ha lenne egy kis eszed,akkor tudnád ,hogy minél több a gyereked ,annál nagyobb az esély arra ,hogy az egyik homoszexuális lesz. Főleg ha csak azonos nemű gyerekek születnek egy családon belül.

2015. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%

hát a szülőnek is elég nagy tragédia, hogy félresiklott és beteg lett a gyerekük...


van olyan apa aki kitagadja, mert nem tudja elviselni ennek a tudatát...meg a közvélemény alapján az elítélést...azért a szülőknek sem könnyű ez a dolog...persze a gyereknek sem...


van aki elfogadja, van aki felháborodik, van aki kitagadja...


nem csak a meleg oldalát kell nézni hanem a szülőét is!


van olyan szülő aki már elképzelte hogyan játszik az unokákkal meg ilyenek, de csak 1 gyereke van akitől ez a hír jön...egy világ omlik össze benne...

2015. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
épeszű ember tudja, hogy a homoszexualitás nem betegség és nem is bűn. nincs miről beszélni. a maradi buta emberek (szülők) meg dögöljenek meg egyedül.
2015. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondom, hogy az orvostudomány nem tartja betegségnek a homoszexualitást. Sem aberációnak, vagy perverziónak. a neve: szexuális irányultság! nem több és nem kevesebb!


Mellesleg ha nem lenne ennyire sötét ez az ország, akkor házasodhatna is, sőt gyereket is fogadhatna örökbe!

De hát balkán ugye.

2015. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

4:

Mit nem értesz? Kicsit esélytelen, hogyha az egyetlen gyerekem meleg lenne, hogy a vérvonalam, genetikám tovább öröklődjön. Ez az egyetlen dolog, ami miatt elszomorodnék.


Minél több gyerekem van, annál esélyesebb, hogy nekik is lesznek gyerekeik.

2015. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szülő azért csinál gyereket, hogy utána azt várja el ,hogy unokát csináljon neki ,az nem önzőség? Egy szülőnek nem az lenne a fontos ,hogy a gyereke boldog legyen, ha?
2015. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
11%

Na még egyszer:


1. A gyerek legyen boldog.


2. Én legyek boldog a gyerekkel.


A gyerek különböző döntései az életben nem feltétlenül hoznak a szülőnek boldogságot. Ha a gyerekem drogos lenne, alkoholista lenne, meleg lenne, bűnöző lenne, átoperáltatná magát egyik nemből a másikba, stb. Akkor én nem lennék boldog. De a gyerekem boldog lenne és ez fontos. Ennek örülök.


De én miért ne biztosíthatnám be a saját boldogságomat azzal, hogy minél több gyerekem van, akik közül legalább hátha az egyik nekem is örömet okoz?

2015. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!