Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összehozott a sors egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összehozott a sors egy nálam jóval fiatalabb lánnyal. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én 30 éves pasi vagyok, viszont kinézek vagy 25-nek.

Van egy ismerős lány aki mostanság közeledik felém.

Bejelölt fácsén, és elkezdett beszélgetni velem.

Nekem is tetszik a lány, és érzem hogy én is neki.

Na de, ő 16 éves.


Kérdés hogy inkább lerázzam, amíg nem lesz egymás iránti érzelem, vagy folytassam és lesz ami lesz?



2015. jan. 22. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez így necces, mert kiskorú. Várjátok meg a nagykorúságot mindenképpen, mert ebből csak baj lesz. Én 19 vagyok, a párom 39, szóval megoldható. De ugye, én már nagykorú vagyok.

Másrészt, hátulütői is vannak az ilyen kapcsolatoknak. Sajnos.. De gondolom, ezeket nem kell részleteznem.

2015. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért gondolj már bele hogy ő mennyi,és te mennyi vagy ! Nagyon érett felnőtt férfi lehetsz ...
2015. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy vagyok vele, hogy inkább nem akarok tőle semmit.

De amikor találkoztunk, akkor is olyan puszit adott.

2015. jan. 22. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, te most milyen kapcsolatot szeretnél.

Szeretnél családot, gyereket néhány éven belül?

Akkor ne kezdj vele kapcsolatba.


Másik: Lenne türelmed egy fiatal lányhoz? Nem csak szexuális értelemben (kibírod, hogy nincs szex egy jó darabig, mert neki még korai lenne), hanem mindenféle téren.

2015. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!