Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna titeket, ha az aktuális pasitokról kiderülne, hogy előttetek már vagy 20 lánnyal volt szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem. Ami történt, megtörtént, nem véletlen, hogy most velem van kapcsolata és velem szexel, nem a 20 másik csajjal.

Viszont eléggé meglepődnék, mert 14 éves volt, amikor összejöttünk, bár, a mai világban...

2015. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
HA egymás után fogyasztotta őket, és nem egymással párhuzamosan, akkor teljesen mindegy, mennyi volt neki. Csak mellettem ne legyen neki senkije.
2015. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Pasi vagyok, és jóval több, mint 20 kapcsolatom volt, amikor a feleségemet megismertem. Ő olyan lány volt, akire azt szokták mondani az irigy pasik, hogy több fszt fogott, mint kilincset. És? Az embert a múltja formálja ugyan, de nem minősíti. Általa lettünk, akik vagyunk, általa formálódtunk olyanná, akit a párunk keresett.
2015. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem állnék össze ilyennel.
2015. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ha szeretem, nyilván nem lenne kizáró ok...viszont megfordulna a fejemben,hogy vajon miért cserélgette ilyen gyorsan őket,és vajon én nem leszek-e egy a sok közül...

Viszont ha tényleg szeret engem,akár még jó oldala is lehet ennek...hisz már tudja milyen másokkal, nem lesz az,hogy lelép azzal az indokkal,hogy "ő még élni akar és kipróbálni másokat"mint mostanság szokott ez lenni...

2015. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, csak amíg velem van, ne nőjön a szám :)
2015. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!