Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam vagy se?

Figyelt kérdés
A barátommal mindent megbeszélünk, de nagyon féltékeny típus. A kolléganőm a tudomásomra hozta, hogy egyik közös ismerősünk érdeklődött utánam nála és azt is elmondta, hogy az illető be akar próbálkozni nálam (amit még egyébként nem tett meg). Attól félek, hogy ha elmondom a barátomnak, akkor meg fog sértődni, de elhallgatni sem szeretném. Ti mit tennétek, elmondanátok vagy a békesség kedvéért elhallgatnátok?
2015. jan. 22. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy pletykára nem érdemes adni, de ha próbálkozik, mondd el, inkább tőled tudja meg, mint mástól.


23/F

2015. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha elmondod azért vagy szemét ha nem akkor meg azért :D


szokjon le a féltékenységről

2015. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem hallgatnám el, inkább tőlem tudja meg, mint esetleg később mástól. Nincs oka megsértődni rád, végülis te nem vagy/voltál benne a dologban, nem? Ha mástól hallaná meg, lehet, hogy azt gondolná, pont emiatt nem mondtad el.
2015. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
itt tulajdonképpen nem történt semmi, ha jól értem még csak egy pletyka indult el,miért csinálni problémát ha egyébként nincs?
2015. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igaz nem történt még semmi, de a párom nagyon kényes az igazmondásra és baromira féltékeny. Ezért is vagyok tanácstalan.
2015. jan. 22. 19:26
 6/8 A kérdező kommentje:
rosszul írtam, nem történt és nem is fog történni semmi.
2015. jan. 22. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Ettől csak féltékenyebb lesz...

Ha mégis a fülébe jut ez a pletyka(amit kétlek)akkor sem tettél semmi rosszat,sőt. Ha megkérdi miért nem mondtad el,megmondod,hogy számodra ez teljesen lényegtelen,és hidegen hagy az egész,annyira sem tartottad ezt a dolgot,hogy beszélj róla.

2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyszer már mondtam egy dologra, hogy azért nem mondtam, mert számomra semmit nem jelent és akkor meg azért kapta fel a vizet. Mert, hogy vegyem tudomásul, hogy számára minden lényeges és fontos, ami velem / velünk történik.
2015. jan. 22. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!