Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvitték előlem a lányt akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvitték előlem a lányt akit szeretek. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éven keresztül csak vártam, bizonyos gondok miatt azonban mikor megoldóttak összejött vkivel. Szerintetek próbálkozzak nála vagy hagyjam egyenlőre.
2015. jan. 22. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányt hagyjad. Ha érdekelted volna egy picit is, nem megy el mással.

24/N

2015. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Nekem is tetszik egy lány egy ideje, de úgytűnik bele kell húznom ha nem akarok így járni. Egyébként ismered a mondást: Ha szeretsz valakit engedd el. Tudom furán hangzik, de hidd el nm akarod megzavarni a kapvsolatát.
2015. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel nem fogom egyáltalán hogy lehet beleszeretni valakibe, mielőtt összejövünk vele.


Totálisan rossz a "taktikád".

Jó taktika:


-megtetszik egy lány

-odamész hozzá azonnal

-kideríted 10 perc/1 óra/1 hét alatt helytől függően, hogy te is bejössz-e neki

-ha igen, akkor elhívod randizni, aztán megy minden a szokásos mederben

-ha nem, akkor nem foglalkozol vele és mész tovább a következő lányra


Ennyi. Amit most csinálsz az káros és gyakorlatilag sosem fog neked sikereket hozni.

2015. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs következő, nem ismeretlen számomra beszéltem vele már párszor. Velem az a nagy baj hogy nagyon ragaszkodom néhány emberhez. Erdekes módon inkább általam kevésbe ismert emberekhez. Rokonokat el is adnám annyira nem érdekelnek. Ebben a lányban azonban érzem azt amire nekem szükségem van. Nem tudom leirni pontosan mire. Volt ezelőtt is kapcsolatom, az meg volt de nem éreztem azt amire szükségem volt. Jó emberismerő vagyok és látom hogy ő kell nekem.
2015. jan. 22. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
A lány nem portéka, hogy "elvigyék előled" b+
2015. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondanál akkor egy jobb szót rá ahelyett hogy trágár megjegyzéseket teszel?
2015. jan. 22. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod, csak az a nő foglalt akin épp fekszenek.

Csak még meddig szeretnél várni egy nőre, lehet teljesen feleslegesen? Ha szeretett volna tőled valamit veled járna. Felejtsd el, próbálkozz máshol. Velem is megtörtént már ilyen eset, de most nem tudsz mit tenni, túl kell lépni.

2015. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:

Ha másfél év alatt csak párszor beszéltél vele, akkor honnan tudod ilyen biztosan, hogy ő kell neked...?

Legyél kicsit proaktívabb szerintem.

És ne rondíts bele a kapcsolatába.

2015. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

KÉT évet vártam egy pasira, aki ilyen olyan problémák miatt nem közeledett felém (csak barátként), holott tudta, hogy lenne esélye. Most lett egy új kapcsolatom, mert már elegem volt a plátói izéből és most teper...

Ez a másik oldal.

2015. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!