Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem dolgozik, akkor normális, hogy felesbe fizetünk mindent?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, aki nem dolgozik, munkanélküli, egyelőre munkát keres. Soha nem hívott meg semmire, és ha vett nekem valamit, utána kifizettem neki. Múltkor mikor elfelejtettem odaadni neki, akkor el is kérte, bár az 2000 ft volt, az már azért nem semmi. Szóval... eléggé meglepne, ha mondjuk venne nekem egy tábla csokit vagy ilyesmi. Abban meg reménykedni sem merek, h meghív vacsizni vagy mozizni. Nem voltam soha anyagias, nem gondolom, h a pénz olyan sokat számítana, csak az előző párom mindig meghívott, mindent ő fizetett, nem hagyta nekem, h én fizessek bármit is...habár ő dolgozott is, pénzt keresett. Én meg még tanultam, tanulok, nincs keresetem. A lényeg, h ettől még lehetek ennek a fiúnak is fontos, nem? Lehet, hogy ilyen rosszul állnak anyagilag? Ettől eltekintve próbál a kedvemben járni, nagyon jó ingyenes romantikus programokat talál ki nekünk és segít sokmindenben. :)

20/L


2015. jan. 23. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne pénzem se lenne pofám megvenni valamit és elkérni az árát. Párezer FT-ot tud bármilyen ideiglenes melóval is keresni az ember ha akar... Szerintem a srác kihasznál anyagilag már bocsi hogy ezt mondom. 24/F
2015. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehetsz fontos a fiúnak, viszont szorgalmazd neki valahogy tudatalatt, hogy keressen munkát.
2015. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

És miért nem dolgozik?


Mielőtt jönnétek a hülye kifogásokkal, az nem dolgozik, aki nem akar ... Munkát lehet találni, ha ideiglenesen szar, kulit is ... de elég hozzá, hogy egy moziba elvigyen. Ha nem vállalja be, akkor ennyire vagy fontos ...

2015. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Én ha nő lennék, ez zavarna (mondom ezt férfiként).


Én sem szoktam mindent én fizetni. Én úgy csinálom, hogy 2-szer én fizetek, 1-szer meg a lány. Kb. ilyen arányban.


És olyat meg sosem csinálnék, hogy felesbe fizetünk valamit. Annál hülyébb dolog kevés van, amikor mindkét ember egyszerre turkál a pénztárcájában, hogy pont felesben ki tudjanak fizetni valamit. 2-szer én fizetek, aztán mondom a lányoknak, hogy most 1-szer ők hívnak meg. Ez mindig szokott működni. Meg ilyeneket mondok, hogy most jöjjön át hozzám vacsorázni és hozzon magával egy üveg bort. Azt is akkor ő fizeti. Vagy hogy vegyen már egy csomag óvszert, a következő találkozásunk előtt. Akkor azt is ő fizeti.


Szóval lehet ezeket a dolgokat elegánsan is csinálni. Sajnálom a srácot, amiért anyagilag nincs olyan helyzetben hogy fizessen, de téged is, amiért nőként ennyit fizetsz te. (Aki nem ismeri a női ösztönöket az most be fog szólni, hogy "de há miér?")

2015. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Jól elkényeztetett az előző párod.
2015. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A kérdésben benne van válasz.

Csak olvasd el legközelebb mikor leírod s egyszerüen nem kell kiiratni....

2015. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
Elég pénzéhes pi-csa vagy. :D Már nem azért, de miből fizetne, ha nincs pénze? El vagy te tájolva rendesen. Amíg nem a felesége vagy, minek állna mindent? Még akkor se.
2015. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 PearlDiver ***** válasza:

Tudod, hogy mit csinál hétköznaponként?

Mert oké, hogy munkanélküli, de nem létezik hogy valami minimális pénzt ne tudjon összeszedni. Tudom, mert már én is töltöttem el pár hónapot ilyen állapotban - alkalmi munkákat vállaltam ismerősök segítségével, mentem plazmadonornak, terveztem azt is hogy elkezdek fordítani (fordit.hu) de aztán találtam rendes munkát. Szóval azért nagyon nem mindegy, hogy mennyi energiát fektet a pénzszerzésbe.

Persze, szép tőled hogy számíthat rád anyagilag, de hosszú távon ez nagyon nem egészséges.

2015. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Aki keres, az talál.

Mennyi férfi van itt, aki simán beírja, hogy "minek fizetni"..

minek? programok nem kellenek? meglepni nem kell a nőt?

Közben meg sírtok, hogy nincs csajotok..

Ha ilyen bunkó pasim lenne, hogy még egy virágot sem kapok tőle..vagy egy nyomorult csokit..akkor...

Nem a pénz a legfontosabb, nyilván..

És, ha össze akarnak majd költözni? azt miből? akkor tervezni sem lehet, mert nincs munkája?

MEnnyi "FÉRFI" van itt...

A lány nem azt írta ki, hogy "milyen jó lenne egy autó"..

hanem alap dolgot írt ki.

Igen gáz, hogy a pasid nem dolgozik!

2015. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
En nokent mondom, h nalunk mindenki fizeti a sajatjat. Ezt en akartam, h soha ne hivjon meg. Igy soha nem hanytorgathatja fel nekem a meghivasokat. Ezt tapasztalatbol mondom. Az ingyen mindig a legdragabb. Nincs szuksegem olyan meghivasokra, hogy megiszunk egy helyen egy pohar gyumolcslevet. Nem akarom, hogy meghivjon hulyesegekre. En hulyesegekre nem koltok es az ertelmes programokat szeretem. Szerintem ez a megoldas a legfelnottesebb es legkorrektebb. Nem vagyok a tulajdona vagy gyereke senkinek. Igy ezek miatt sosincs vita es kellemes a kapcsolatunk.pedig azota mar egyutt is elunk. N/30
2015. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!