Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem dolgozik, akkor normális, hogy felesbe fizetünk mindent?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, aki nem dolgozik, munkanélküli, egyelőre munkát keres. Soha nem hívott meg semmire, és ha vett nekem valamit, utána kifizettem neki. Múltkor mikor elfelejtettem odaadni neki, akkor el is kérte, bár az 2000 ft volt, az már azért nem semmi. Szóval... eléggé meglepne, ha mondjuk venne nekem egy tábla csokit vagy ilyesmi. Abban meg reménykedni sem merek, h meghív vacsizni vagy mozizni. Nem voltam soha anyagias, nem gondolom, h a pénz olyan sokat számítana, csak az előző párom mindig meghívott, mindent ő fizetett, nem hagyta nekem, h én fizessek bármit is...habár ő dolgozott is, pénzt keresett. Én meg még tanultam, tanulok, nincs keresetem. A lényeg, h ettől még lehetek ennek a fiúnak is fontos, nem? Lehet, hogy ilyen rosszul állnak anyagilag? Ettől eltekintve próbál a kedvemben járni, nagyon jó ingyenes romantikus programokat talál ki nekünk és segít sokmindenben. :)

20/L


2015. jan. 23. 12:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénze, akkor miből vette meg neked azt a 2000 Ft-os valamit, aminek el is kérte az árát? Elhiszem, hogy nehéz helyzetben van, de akkor nem is húzza el a mézesmadzagot, hogy vesz neked valamit és kifizetteti. Ez a bunkó része a dolognak. Ha valamit nem engedhet meg magának az ember, akkor ne tegye, de ez már kicsit élősködés, amit művel veled a srác. Értem az igényeidet, egyszer-egyszer belefér egy mozi vagy egy vacsora. De mint mondtad, erről álmodni sem mersz, mivel nem tudja neked megadni. Ez rendben van, majd lesz munkája és minden egyenesbe jön, de ne gazdálkodjon a te pénztárcád kárára.
2015. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem kell mindent fizetnie de hát az se normális, hogy 2000-et is elkér...te se dolgozol akkor te mért fizetsz?

arra meg nemkellett volna rászoktatni, hogy mindent átfizetsz...nekem a párom is eléggé pénzmániás,sokmindent nemfizetne ha nemmuszaj, nem azért mert pénzéhes lennék de igenis azért a férfi fizessen többször ne a nő ...mondjuk nekem sincs most még munkám

2015. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

a barátommal 3 éve vagyunk együtt, mindketten csóró egyetemisták vagyunk. ha valamelyikünk kölcsönad a másiknak 2000 Ft-ot, azt bizony visszakérjük :D

soha nem szerettem, ha meghívnak valamire, a legegyszerűbb, ha egyszer az egyik, egyszer a másik fizet, és nincs kellmetlen "pénztárcábanturkálós" helyzet :)


szerintem ettől még lehetsz fontos a srácnak, anyagilag nem tudom, mégis hogyan tudna kihasználni, mint az első írta, mivel korrekten mindenki fizeti a sajátját a leírás alapján, nem magát hívatja meg folyton :)

2015. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

(Ezért most le lehet pontozni nyugodtan, tudom sok nőnek nem fog tetszeni)

Az ismerkedés elején ragaszkodom hozzá, hogy minden felesben fizessünk és ezt előre tisztázom is. Tömegtaxival megyünk, mert nem kezdem el furikázni a csajokat. Megtehetném, hogy fizessek és furikázzak de nem, mert az élet megtanitott rá ezt nem szabad.

Ezzel lehet az anyagias ribiket a legegyszerübben kiszürni, sajnos muszáj... mert sok ilyenbe futottam bele.

Természetesen a randira vett virág árát nem felezem és hasonlók, de a számlát igen. Elvárás az is ha érdeklem üljön fel a buszra, ne csak kocsi miatt mozduljon meg.


Tehát függetlenül attól, hogy mennyi a jövedelme, teljesen rendben van a dolog (ha tisztázva van a miért).

Persze néha meglephetne valami aprósággal, egy csoki vagy 1 szál virág biztos beleférne.

2015. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg elég csöves dolog hogy annyi pénze sincs hogy meghívja a csaját egy vacsorára. Ciki a pasid.
2015. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszene ez a stílus. Én is "csóró egyetemista" vagyok, és igaz, hogyha a barátnőmmel moziba vagy korizni megyünk, akkor mindenki fizeti a magáét. De ez nem úgy megy, hogy elkérem, hanem hogy felajánlja és elfogadom. Apróságokra, pl forró teára, fagyira pedig alap hogy én hívom, meg, szerintem nagyon gáz ha valaki pár száz vagy ne adja isten egy-két ezer forinton problémázik egy párkapcsolatban. Van ilyen fiú ismerősöm, és nem akarok sznobnak tűnni, de elég idegesítő

22/f

2015. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva Nekem kell az, hogy megakarjon hívni. Úgy sem engedem... de a szándék nálam nagyon fontos. Valószínűleg ez azért van így nálam, mert faterom nagyon zsugori... és anyám semmit sem kap. Tényleg semmit... még ha szeretne, akkor sem. Ebből fakadóan Én sem szeretnék magam mellé ilyen férfit.
2015. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak nem összejöttél a bátyámmal?
2015. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Biztos kényelmes neki, hogy te fizetsz. Voltam ilyen helyzetben. Amikor elegem lett és szóltam ez miatt, akkor tudod mi volt a válasz? Hogy köztünk társadalmi különbségek vannak. És ez olyan mintha azt akarnám, hogy vigyen el hawaii-ra...hát köszi, de az ilyen dolgokból nem kérek. Ha én el tudok menni dolgozni, akkor egy férfi ne otthon vakarja a s*e*ggét.
2015. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!