Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? 20 éves vagyok, a párom 30 éves.4 éve együtt vagyunk. Terhes lettem. Önhibámon kívül.

Figyelt kérdés
Nem érzem magam késznek a szülésre és arra hogy egy babának szenteljem az életem. A párom még nem tudja hogy terhes vagyok.
2015. jan. 23. 20:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Muszáj kint dolgoznom. Mert szeretnék jó anyagi hátteret teremteni. De ez most még nincs meg.
2015. jan. 23. 20:54
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem tartanám meg 20 évesen, még akkor sem, ha a párod keres olyan jól, hogy eltartson benneteket. Igaza van annak a válaszolónak is, aki szerint senki nem születik anyának, és ezt tanulni kell, viszont nem mindegy, hogy valaki azt érzi, készen áll-e, hogy elinduljon ezen az úton, vagy nem. Szerintem beszéld meg minél hamarabb a barátoddal, és döntsétek el, nehogy kifuss az időből, ha esetleg ti is úgy döntenétek, hogy nem tartjátok meg. Most viszont ideje lenne átbeszélnetek azt is, hogy mikor terveztek gyereket, és akkor hogy oldjátok meg, hisz a munkát egyszer ott kell hagynod emiatt.
2015. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ausztria...2 hetente hazajárás...nő vagy...10 évvel idősebb pasi...hmmmm...

Már elnézést a kérdésért, de mi a munkád?

2015. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen egyszer ott kell hagynom csak nem mindegy hogy mikor. 5 hónapja dolgozom kint. Már viszonylag beleszoktam. És rossz lenne pont most otthagyni. A párom több mint 10 év alatt sok pénzt félre tudott tenni. Biztos hogy ő szeretné. 30 évesen érthető.
2015. jan. 23. 21:02
 15/23 A kérdező kommentje:

Bébiszitterként dolgozom és hétvégente is sokszor kell vigyázni a gyerekekre mivel a szülők gyakran mennek wellnesezni stb...

A korkülönbségen meg ne most lovagoljatok kérlek. Van ennél nagyobb gondom.

2015. jan. 23. 21:05
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó. Hát ezt neked kell érezni. Ha nem tudsz mit kezdeni egy babával ne tartsd meg. Te vagy a nő, és mondhat bárki bármit (tudom, hogy erre most sokan kifognak akadni), de ez a te döntésed. A te tested, és ha egyszer lelépne mellőled a párod te maradnál egyedül egy gyerekkel. Gondold végig, mérlegeld a lehetőségeket és ha döntésre jutottál, ülj le a pároddal és mond el neki a kész tényeket. Mond el neki, hogy terhes vagy és nem tartod meg, vagy azt, hogy terhes vagy, és szeretnéd.
2015. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Ausztria...2 hetente hazajárás...nő vagy...10 évvel idősebb pasi...hmmmm... "

Tök illenek egymáshoz. Nem is értem mi bajod vele?! Biztos valami üres életű irigy kutya vagy!


Figyu! Én ismerek olyan lányt, aki nem akart családot, gyereket, mégis becsúszott neki, pedig azt állapították meg neki hogy meddő. Azóta mindene a kislánya.

Szerintem ne ezt nézd! Az anyaságba egyből belejössz. Az anyagiakat meg teremtse meg a párod, ha már így alakult. Illetve ott a családod is. Egy dolgot nézz csak: hogy a párodat akarod-e és vele akarnál-e babát. Ha igen, akkor szerintem vágj bele a babaprojektbe!

2015. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Egyedül semmiképpen se döntenék. Mindenképp megkérdezem a párom. Babát szeretnék, de nem most. Még anno a gyerek neveket is megbeszéltük. Kitaláltuk anno a fiú és làny név kedvenceket.
2015. jan. 23. 21:35
 19/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Értjük, hogy nem most szeretnél babát, csak az a bibi, hogy most vagy terhes!!

Most kell dönteni...itt már nincs olyan, hogy ezt szerettem volna, vagy azt, meg ekkor, vagy akkor...

2015. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen a te döntésed, de én azon a véleményen vagyok, hogy a gyerek akkor is gyerek, amikor még benned él. Én nem gondolom, hogy jogom van eldönteni, hogy egy másik ember éljen-e. (És ha valaki szerint nem emberszerű egy ekkora embrió, az nézze meg (aki fél tőle, az ne!): https://www.youtube.com/watch?v=3Ra0eH_rNhI Én is 20 éves vagyok, abba kellene hagynom az egyetemet, de megtartanám. Különben később biztos megbánnám, de ez én vagyok.

A munkád miatt én nem aggódnék. Eleve nem kell rögtön otthagynod. Másrészt a nem 10 évekről van szó. 2-3 év az, ami teljesen "kiesik". Viszont mindenképp tájékozódj, keress pro és kontra érveket, mert ez nem kis döntés, és egyik út sem egyszerű. Ez a személyes véleményem. Kívánom, hogy oldódjon meg a helyzet.

2015. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!