Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
11. honapja vagyunk egyutt a baratommal, es oktoberbern megcsalt. De nem tudja, hogy en tudom. (Ez nem erdekes miert) december ota jobban kimutatja hogy szeret, de legfokepp januarban..de akkor nagyon. Szokott titkolozni, pl h nem talalkozik azzal a csajjal akire feltekenyx vagyok stb. es megis..mit csinaljak? O az eletem. Nem tulzok. Sokszor volt mar veszekedes a feltekenyseg miatt..azt mondja nagyon szeret stb. De pl megis mondta hogy ha meg csalna, de nem akarna elvesziteni ugyanugy mondana hogy szeret..
2015. jan. 26. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

17évesen még annyi pasid lehet,és sokkal értelmesebbek mint Ő.Még ha most ezt nem is igy látod..

Igazából szerintem teljesen mind1 mit mondunk neked,úgy is Te fogsz dönteni..Csak ne csodálkozz ha máskor is megteszi,vagy rosszabb lesz a kapcsolat..


Ha látja,hogy nyugodtan megcsalhat,Te ugy is megbocsájtod neki..kitudja miket csinál még később..

2015. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
azt tujd,a hogy ha megcsal és kiderül, akkor vége. csak az a baj hogy a szivem vezérel és nem az agyam.
2015. jan. 26. 20:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehát már kiderült.
2015. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
de nem úgy hogy bizonyitani is tudjam..
2015. jan. 26. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!