Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már borderline...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már borderline párotok? Ha igen hogy kezeltétek? Hogy viselkedett? Mennyit szenvedtetek? Meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Elsősorban lànyok vàlaszàt vàrnàm mert borderline a baràtom és nehezen kezelem..és segítség kellene vagy pàr tanâcs. Akinek niem volt ilyen pàrja vagy ismerőse és odaírja feleslegesen h nekem még nem volt arra nem vagyok kívàncsi.

2015. jan. 27. 17:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Persze biztosan azert borderlineos mert nem kivan senkit es hangulatingadozasai vannak. Ennel szert durvabb a helyzet . Ameg nem elsz ebben vagy nincs ilyen ismerosod nem ertheted meg .:) hat igazabol par honapja kezdett el pszichologushoz jarni de mindig is tudta h borderlinos ..asszem szeptember ota.
2015. jan. 27. 19:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csaj nemrég követett el gyilkosságot, jobb vigyázni.
2015. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát, a borderline-nak is vannak különböző fokozatai. Bár nekem nem volt ilyen barátom, egy pszichológus barátom szerint enyhén borderline vagyok. Hangulatingadozás, félelem az elhagyatottságtól, depresszió szerű tünetek, az érzelmek csapongása nagyon gyors ütemben,és nagyon szélsőséges mértékben stb.

Nagyon nehéz kezelni az ilyen embert, szinte lehetetlen. Én a párommal 1 évig voltam együtt, ő sem bírta ezt elviselni- a hangulatingadozást, ami valóban baromi szélsőséges. Ezen nem is csodálkozom, ráadásul az pont egy nagyon durva időszak volt, nem is haragszom érte, hogy elhagyott, mert én sem bírtam volna ezt. Nagyon nehéz borderline-ossal együtt élni, de a legnehezebb a borderline-osnak saját magával együtt élnie.

Egyébként, nekem nagyon sokat segített az önismeret. Fél éve nincsenek hangulatváltakozások (csak a normális mértékben :D), nincs már a szeretlek-utállak-mindenki elhagy, depressziós tünetek. Csak a szokásos, normális hangulat-váltakozás. Igaz, nekem enyhe fokú (volt?..)

Javaslom nektek is, meg mindenkinek az önismeretet, szerintem tényleg hasznos, nekem sokat segített.

2015. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele. Màr mind1:)
2015. febr. 3. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!