Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
Ket hete szakitottam a baratommal.Csak ket honapot voltunk egyutt,de ezalatt az ido alatt nagyon beleszerettem.Minden nagyon jo volt veele,soha nem veszekedtunk,egy csodalatos ember.A egyetlen problema az volt,hogy nem lett belem szerelmes,es en szerettem ot.Nekem ez nagyon fajt,es ugyanugy neki is,mert ki nem akarna szerelmes lenni,ha tudja hogy viszont szeretnek?!Ez a problema oda vezetett,hogy azt mondtam,hogy akkor legyen vege,nem lehet eroltetni.22 eves vagyok,o 31.Annyira hianyzik,a gondolat,hogy nem lesz tobbe,kiborit,napok ota csak sirok es sirok a sotet szobaban,vizsgakra nem jarok be,altatokat szedek,nem akarok egy olyan vilagban elni,amiben o nincs benne.A lakotarsaim elmondtak neki,o felhivott,nyugtatott,hogy legyek eros,es fontos vagyok neki,de meg kell ertenem,hogy szerelem nelkul nem megy.Mit tegyek?
2015. jan. 27. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg idióta vagy! De ő sem normális. Emiatt szakítani..édes istenem.
2015. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el a barátnőkkel valahova, aztán viszont készülj a vizsgákra, mert baj lesz!

Vizsgák után majd meggondolhatod, hogyan tovább.

2015. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó leadsz magadból,ha nem szeret,hát nem más is járt már igy,mégsem halt bele.
2015. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!