Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondoljátok azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok azt, hogy az újrakezdés feltétlenül kudarc? Van olyan ember, akivel újrakezdenéd?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy felmelegítve csak a káposzta jó. Szerintem igenis van olyan helyzet, amikor megérheti újrakezdeni, amikor két ember nagyon szereti egymást, akkor igenis helyre lehet hozni a kapcsolatot. (nyilván nem bántalmazás meg ilyesmi)

Igaz, ez kompromisszumot és változást követel.


2015. jan. 27. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen van.
2015. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pedig nem hülyeség a káposztás hasonlat. Egyik korábbi próbálkozásomat sem kezdeném újra ill. egyiket sem folytatnám ott, ahol abbamaradt.
2015. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

egyikkel alakulgatott,de ugyanígy vert át,mint anno előtte.:D még jó,hogy nem bonyolódtam bele annyira


nem, nincs olyan akivel újrakezdeném

2015. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdés megválaszolásához nem ártana tudni, hány éves felekről van szó. Egy felnőtt, felelősen gondolkodó emberpár szakításának az oka, hogy együtt nem megy a szekér. Ilyen esetben hülyeség újra próbálkozni, hiszen együtt megint nem fog menni. Ha hegymenetben visszakapcsolsz alacsonyabb fokozatra, mert nem bírja a motor, amíg fel nem érsz a hegytetőre, nem érdemes a nagyobb fokozatot erőltetni, igaz? Hiszen azért kapcsoltál vissza, mert nem bírta.

Más a dolog tinipár esetén, akik azt se tudják, mit akarnak. Ott még akár jól is elsülhet a dolog, még ha kevés is az esély erre.

2015. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem konkrét esetről kérdezek, tehát nálam nem aktuális egy ilyen téma, csupán elgondolkodtam, mivel itt az újrakezdős kérdéseknél a válaszol 95%-a az, hogy nem, soha, semmilyen esetben nem éri meg.

De szerintem van olyan eset, amikor megéri, bár nyilván legtöbbször nem, de néha megérhet egy próbát.

2015. jan. 29. 16:56
 16/17 anonim ***** válasza:

Megismétlem. Egy felnőtt, felelősen gondolkodó emberpár esetében hülyeség újra próbálkozni. Róluk ugyanis feltételezhető, hogy még a halódó kapcsolatban megtettek MINDENT annak megmentése érdekében. Náluk a szakítás akkor következik be, amikor minden hiábavaló.

Az újrakezdésnek az a mozgatórugója, hogy a távolság megszépíti a dolgokat. A csúf emlékek eltompulnak, a szépek felerősödnek, és az ember egy idő után nem is érti, hogy miért lett vége. Ha nem gondolkodik racionálisan, ilyenkor hajlamos a kapcsolat felmelegítésén ábrándozni.

2015. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

MIquel: Alapvetően egyetértek.


A miénk mégis ellenpélda, mivel mi nem tettünk bele mindent az első alkalommal. Nekem rég nem volt senkim és nem mertem beletenni. Neki meg akkor ért véget egy katasztrofális kapcsolata. Ő sem mert beletenni. Mindketten beláttuk a hibánkat és így az újrakezdésünk óta sokkal jobb a kapcsolatunk.


10. voltam.

2015. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!