Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság ennyit számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ennyit számít egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A helyzet elég érdekes, de azt hiszem már minden napos...

Nemrég elkezdtem levelezni egy sráccal, hamar jóba lettünk, mivel közös az érdeklődés. Egészen addig, amíg el nem kezdett behálózni, nyomulni rám, én meg kis naiv bele is zúgtam.

A történet innen lett érdekes. Gyanús lett hogy szinte taszít magától, meg nem is. Hamar ki is derült hogy neki barátnője van... Szeretett volna lefeküdni, még ezek után hogy ez kiderült, azaz én derítettem ki. Szerinte -mi nagyon jóba vagyunk- de szerintem meg csak meg akar kapni és kész, ennyi.

Persze azt már mondanom sem kell hogy ezzel mennyire tönkretett engem, egyszerűen nem bírtam feldolgozni a történteket, plusz itt voltak még a többi bajok is, így a pszichiátrián kötöttem ki. Jelenleg is 3 féle gyógyszert szedek.

Volt egy-két hét csend, aztán elkezdett megint szaglászni, képeket lájkolni vagy direkt olyat posztolni, ami tudja hogy nekem tetszik, próbált a kedvemben járni. Tegnap megint leveleztünk, de a téma változatlanul is a szex volt részéről. Szerintem nagyon jól tudja hogy teljes erőből ki tud használni, mert tudja hogy bejön...


Érezne ez bármit is irántam vagy tényleg csak meg akar kapni? az hogy a barátnőjével mi van azóta, nem tudom. Valaki szerint így próbál új kapcsolatot keresni, és amikor megvan kidobja a jelenlegit. De ezt miért? Fel sem tudja fogni mekkora csalódást okoz a másiknak.



2015. jan. 28. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, kedves Kérdező, meg is válaszoltad a saját kérdésedet! Nem volt szó kapcsolatról!! Tehát a pasi nem ígért neked semmit se, h összejönne veled stb. úgyhogy nem hibáztathatod, egyedül magadat, h ennyire naiv voltál és rögtön beleszerettél :) Szerintem biztosan hallottál olyanról, h a tettek erősebbek mint a szavak! Miért nem erre hagyatkoztál?? Fogadok elkábított a szavakkal, amik értéke a neten 0! Valószínű, h tényleg szexre kellesz neki és ha megkap az is jó, ha nem az is jó!
2015. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igen, eléggé félre érthettem a közeledését. Igazából fogalmam sem volt hogy kezeljem ezt a helyzetet... Sokszor akart találkozni már, de eddig még nem sikerült (még jobb is). Gondoltam hogy élőben mégis csak másabb lenne egy beszélgetés, és végre kinyögné mit is akar konkrétan.
2015. jan. 28. 14:35
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

#1-gyel értek egyet.

Általánosítgatnod meg nem kéne egy gyökér alapján.


Nem, ő nem tudja, és nem is akarja felfogni, hogy mit okoz a másiknak. Neki csak az számít, hogy téged is megdughasson. Nem is értem, hogy miért nem tiltottad még le őt?

Meg a másik: tényleg semmi nem mozdul meg benned, hogy talán mégsem kéne egy kapcsolatban levő fiúval kavarnod?


Azzal viszont nem értek egyet, hogy amiért összetörtél, te kevesebb lennél bárki másnál. Naiv voltál, ez tény, meg nem tudod helyén kezelni a csalódásokat, de ettől még értékes lány vagy!

2015. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Manócska1 ***** válasza:
100%
szerintem is hagynod kellene,ne foglalkozz vele.csak ki akar használni. azt viszont megértem hogy kikészültél,sajnálom! én más miatt lettem depressziós,én is szedek gyógyszereket sajnos már életem végéig. neked is szedni kell? én találtam így betegen is rendes párt,már 12 éves házasok leszünk áprilisba. ne keseredj el,biztos te is találsz olyat aki szeret úgy ahogy vagy! a legjobbakat kívánom!
2015. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Évek óta nem éreztem ilyet, és túlságosan reméltem a szépet."

Nem győzöm hangsúlyozni a netes kapcsolat hátrányait. Élőben nem is találkoztatok, és te csak egy magadban kialakított, idealizált képbe vagy belezúgva.

Ennek a pasinak csak egy skalp vagy, semmi egyéb. Menekülj, amíg nem késő!

2015. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!