Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, hol lehet ismerkedni, komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Én szeretek járni bulizni, de tudom, hogy ott az alkohol, vagy drog irányít mindenkit, és nem komolyak a szándékok.

Máshova nem nagyon járok, az életem is bonyolult.

Viszont a netes ismerkedést semmiképp nem akarom már erőltetni, de ezt nem akarom kifejteni. (Pont emiatt a kérdésem nem célzás, válaszokra vagyok kíváncsi.)

26N



2015. jan. 29. 09:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az gáz. :/ Bár mondjuk én még csak most eszméltem fel, hogy gyerek mellől eljársz bulizni? o.O Mármint én nem ítélem el, csak furcsa... :D
2015. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát , én is 26 vagyok, és egyedülálló anya. Hidd el tudom miről beszélsz.
2015. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

2 havonta elmegyek kb bulizni, de már az se nagyon.

Engem amúgy nem zavarna, ha egyedülálló apuka. Csak az idősebbekhez nem vonzódom.

Utolsó, neked volt azóta kapcsolatod a gyereked apján kívül?

2015. jan. 29. 09:45
 14/23 anonim ***** válasza:
én sem találok rendes kapcsolatot :S pedig már vágynék egy rendes társa 23/F
2015. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
sehol se lehet, az összes liba csak tömetni akarja magát, és a történet itt véget ér, ez minden amit mondanom kellett róla, pedig én aztán nem kisvárosban élek.
2015. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nő vagyok. Vagyis anya.

És elhiheted, nem egy db farokra vágyom, azt bárhol lehet találni.

2015. jan. 29. 11:04
 17/23 anonim ***** válasza:
#15 teljesen igazad van,bár inkább ne lenne...(kár,h egyre kevesebb olyan lány/nő van mint pl kérdező) "Deniz - Ha fájni kell fájjon!"
2015. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Fitness ,munkahelyi kapcsolatrol negyon sokat hallani hogy ott talaltak meg egymast.
2015. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Ha jelenleg nincsenek kapcsolati köreid, akkor ki kell alakítanod párat.

Anélkül elég nehéz lesz (de persze úgy sem lehetetlen, korábban írták már, hogy bárhol összeakadhatsz valakivel).

Járj Fittness órákra (persze csoportba) vagy sportolj valamit (akár egyesületben). Amellett, hogy egészséges még több emberrel hoz össze.

Az igazat megvallva én nem egy "buliban" keresném az igazit.

2015. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát bulizás közben nem lehet komoly kapcsolatot találni, az biztos. Menjél a te érdeklődési körödnek megfelelő helyekre: színházba, ott is vannak egyedülálló nők a nézők között, kirándulni csoporttal, biciklitúrázni csoporttal, menjél múzeumokba, könyvtárakba, ha pesti vagy, a Szabó Ervin Könyvtárat ajánlom, ott leülsz az olvasóteremben egy könyvvel, de tényleg érdekeljen a könyv, amit olvasol, és közben figyeled, milyen lányok fordulnak meg ott. Ha van, aki nagyon megtetszett, kövessed, menjél utána, kérdezd meg, elkísérheted-e egy darabon, már figyelted a könyvtárban is, de ott nem akartad megszólítani,megzavarni az olvasásban - de csak ha nagyon tetszik az illető, akkor érdemes próbálkozni. Vagy menjél hangversenyekre (Zeneakadémia) - szóval sok hely lenne, csak ezekhez megfelelő érdeklődési kör is kell a részedről.
2015. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!