Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, hol lehet ismerkedni, komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Én szeretek járni bulizni, de tudom, hogy ott az alkohol, vagy drog irányít mindenkit, és nem komolyak a szándékok.

Máshova nem nagyon járok, az életem is bonyolult.

Viszont a netes ismerkedést semmiképp nem akarom már erőltetni, de ezt nem akarom kifejteni. (Pont emiatt a kérdésem nem célzás, válaszokra vagyok kíváncsi.)

26N



2015. jan. 29. 09:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ha a válasz nekem szólt, nem vagyok leszbikus, hogy lányokat nézzek, ezek a dolgok meg pont nem az én világom.
2015. jan. 31. 13:15
 22/23 anonim ***** válasza:
Bocs, nem néztem a végét, hogy nő vagy. Nőknek azért nehezebb, mert nem szólíthatnak le egy szimpatikus fiút csak úgy. De a többit fenntartom, különböző körökbe kell menni, sportolni, kirándulni stb.
2015. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
miért ne szólíthatna bárkit is egy nő, vmi hülye ürüggyel simán lehetne sztem.
2015. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!