Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levágatnátok a hajatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnátok a hajatokat a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. 4 éve vagyok együtt a barátommal és nagyon jól megvagyunk! Februárban lesz az eljegyzésünk és idén szeptemberre tervezzük az esküvőt. A párom nem rég előállt azzal, hogy azt szeretné, ha eljegyzésig levágatnám a hosszú hajam rövidre. Én is gondoltam már rá, hogy kéne egy kis változás, mert régóta vagyok viszonylag hosszú hajú. Most hát középig érő hajam van. Nézegettem magam, és a páromnak végül is igaza van, mert jó lenne egy kis változás. Ez a hosszú és "semmilyen" haj már egy kicsit unalmas nekem is. Mondtam a páromnak, hogy úgy döntöttem, hogy levágatom vállig érőre. A párom viszont inkább azt szeretné, ha teljesen rövid, oldalra fésült fiús hajat vágatnék és hátul felnyíratnám. Nézegettünk közösen ilyen hajakat, de nem mindegyik jön be. Attól félek, hogy nem fog jól állni. Ha levágatom, akkor csakis a párom miatt. Azt megbeszéltük, hogy ha nem áll jól, akkor majd visszanövesztem kicsit hosszabbra.

Szóval bevállalnátok egy pasi kedvéért? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2015. jan. 29. 12:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem, bár nekem kicsit sem jön be a rövid haj, meg nem is állna jól.

De ha a párom odaállítana és megkérne, hogy vágassam le a hajam, nem tenném. Én így szeretem, fogadjon el úgy, ahogy vagyok.

Max ha én akarnám levágatni, akkor levágatnám, de olyanra, ami nekem tetszik, nem olyanra, amit ő akar. Én testem, én hajam.

Az a haj, amilyet akar a párod csináltatni, az kifejezetten fiús.

2015. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
Csak a pasim kedvéért nem. Ha nem tetszem neki így akkor minek van velem? Csak a saját érdekeimet nézném :)
2015. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Soha senki miatt nem vágatnám le.
2015. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én nem vágatnám le csak a barátom kedvéért, csak akkor, ha nekem is úgy tetszik. És amúgy nem szeretem, ha beleszólnak abba, hogy hogyan kéne kinéznem.
2015. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Azé' figyelitek a negatív diszkriminációt :D
2015. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az adott frizura és el tudnám magamon képzelni, akkor levágatnám, egyébként nem. Nagyon fontos, hogy tetszem a páromnak, ennél csak az a fontosabb, hogy magamat el tudjam fogadni. :)
2015. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

A párod bzi, már ne is haragudj?


Egy nőnek tényleg a haja a fő ékessége, attól megválni, hááát.


Nem azt mondom, egy bizonyos hosszig kompromisszum kész vagyok, de fiúsra kizárt (vagy csakis magam miatt). Aztán majd elhagy egy másikért, mondván, neki olyan szép a haja.

2015. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nem növeszteném meg a kedvéért, ezért valószínűleg le sem vágatnám (ha hosszó lenne).
2015. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Más kedvéért soha, csak a sajátomért. A hajam jelenleg a fenekemig ér, ha valaki azt mondaná, vágassam le, mert neki nem tetszik, max. kiröhögném, aztán közölném, hogy majd én eldöntöm, hogy hordom a hajam, milyen hosszúra hagyom megnőni, milyen színűre festem, stb. Ha egyszer megunom, hogy ilyen hosszú, és levágatom, azt magamért fogom tenni. Volt már vállig érő hajam, az volt a legrövidebb eddig, de minden hossza jól állt, a lapockáig, a derékig érő, a szőke, a sötétbarna, szóval tudom, hogy bármilyen is lesz majd, az jól fog állni. A környezetemben lévők is sokszor visszaemlékeznek, hogy de jól állt, mikor szőke voltam, vagy mikor mellig érő hajam volt, mégsem megyek ollónak, csak mert másoknak más frizurám tetszett jobban.
2015. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk is hasonló volt a szitu. A párom is inkább rövid haj párti és én részben ezért levágattam a hosszú hajamat fülig érőre. Később a párom még rövidebbet akart ezért még rövidebb lett és hátul szintúgy felnyírattam. Szerintem az normális dolog, ha a párok elmondják egymásnak azt, hogy mit szeretnének, vagy hogy a másik min változtasson. Aki azt írja, hogy "semmiképp nem vágatnám le egy pasiért" azokat az embereket nem értem. Én egy kapcsolatban élek, ahol mindent megbeszélünk a párommal. Ha az én ötletem lett volna a hajvágás, akkor abban is kikérem a véleményét, mert nem független nő vagyok, hanem összetartozunk!

Én nem szeretem, ha egy férfi szakállas vagy borostás, úgyhogy a párom rendszeresen borotválkozik kedvemért. Szerintem ezeknek a dolgoknak oda-vissza működnie kell! Aki pedig ennyire "egyenjogúság párti", az ne éljen kapcsolatban!

2015. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!