Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levágatnátok a hajatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnátok a hajatokat a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. 4 éve vagyok együtt a barátommal és nagyon jól megvagyunk! Februárban lesz az eljegyzésünk és idén szeptemberre tervezzük az esküvőt. A párom nem rég előállt azzal, hogy azt szeretné, ha eljegyzésig levágatnám a hosszú hajam rövidre. Én is gondoltam már rá, hogy kéne egy kis változás, mert régóta vagyok viszonylag hosszú hajú. Most hát középig érő hajam van. Nézegettem magam, és a páromnak végül is igaza van, mert jó lenne egy kis változás. Ez a hosszú és "semmilyen" haj már egy kicsit unalmas nekem is. Mondtam a páromnak, hogy úgy döntöttem, hogy levágatom vállig érőre. A párom viszont inkább azt szeretné, ha teljesen rövid, oldalra fésült fiús hajat vágatnék és hátul felnyíratnám. Nézegettünk közösen ilyen hajakat, de nem mindegyik jön be. Attól félek, hogy nem fog jól állni. Ha levágatom, akkor csakis a párom miatt. Azt megbeszéltük, hogy ha nem áll jól, akkor majd visszanövesztem kicsit hosszabbra.

Szóval bevállalnátok egy pasi kedvéért? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2015. jan. 29. 12:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb vágasd csak vállig érőre. Sokkal könnyebb még vágatni belőle ha bejön a rövid haj, mint a túl rövidre vágottat visszanöveszteni.
2015. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Ha az én ötletem lett volna a hajvágás, akkor abban is kikérem a véleményét, mert nem független nő vagyok, hanem összetartozunk!

Én nem szeretem, ha egy férfi szakállas vagy borostás, úgyhogy a párom rendszeresen borotválkozik kedvemért. Szerintem ezeknek a dolgoknak oda-vissza működnie kell! Aki pedig ennyire "egyenjogúság párti", az ne éljen kapcsolatban!"


Én is megkérdezném a párom, mit gondol, de ettől függetlenül azt tenném, amit én jónak látok. Ha vágatni akarnám, vágatnám, ha növeszteni, növeszteném, lényegtelen lenne, neki hogyan tetszik, csak kíváncsiságból tenném fel a kérdést. És valóban egy pár vagyunk, nem függetlenek, de attól még önállóan döntünk szinte mindenben, és ebben nagyon beletartozik a külsőnk. Ha a párod azt kérné, hízz meg, meghíznál? Na látod...


De ide tartozik az is, hogy én se kérném meg a másikat, hogy borotválkozzon, ha ő nem akar. Vagy elfogadnám, hogy szőrös, ha meg nem tetszene, továbblépnék. Nincs jogunk beleszólni a másik ízlésébe és külsejébe, legyen az a frizurája, vagy akár a szoknyája hossza. Ha tanácsot kér, adhatunk, de én más kedvéért soha nem változtatnék a külsőmön, csak azért, hogy valakinek megfeleljek. Valóban elég önálló és egyenjogúság párti vagyok, de szerencsére eddig csak hozzám hasonló pasikkal sodort össze az élet, és senki nem akarta megmondani, hogy hogy nézzek ki, vagy bármely tulajdonságomon is (akár belső, akár külső) változtatni. Úgy gondolom, egy jó párkapcsolat alapja ez. De addig jó, míg az ilyen szemléletű emberek együtt vannak, addig sincs esélyem beléjük futni.

2015. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Dehogyis, max. ha én is akarnék ilyen hajat :O ha rosszul is állna, főleg nem...
2015. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!