Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Béküljek ki a volt párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béküljek ki a volt párommal? Nagyon egyedül vagyok! (részletek lent)

Figyelt kérdés
Általános iskolában voltak barátaim, mindig volt ''legjobb barátom.'' De ki jöttünk Angliába. Van itt pár lány és azok is alig várták hogy össze jöjjenek a barátommal. Szakítottunk fél évig nem voltunk együtt, most megint kibékültünk és most megint vége. Igazam is volt össze is jött vele az egyik, azóta vissza szereztem de a barátom nem olyan már mint régen és most iskolában is egyedül vagyok. Nagyon fáj és ez miatt minden nap sírok. Rossz egyedül. Mit tegyek? Próbáljak kibékülni a barátommal? Tudom hogy szeret, fél évig külön voltunk de nem tudta túl tenni magát rajtam (neki nem volt senkije pedig lehetett volna). Szóval ha kibékülnék vele talán jobb lenne és nem lennék egyedül ?! Nem úgy szeretem már mert ugye én nekem volt másik barátom (neki csak a kamu barátnőm, de csak csók volt köztük) mikor külön voltunk, de érzem hogy újból belé tudnék szeretni. Ő az igazi és első szerelmem. Mit ajánlotok?

2015. jan. 8. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak a könnyebbik utat választanád.
2015. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ő is ki akar békülni veled,és ezt jelezte feléd,akkor adhatsz esélyt a dolognak,de csak akkor!
2015. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél vele együtt csak azért, mert egyedül vagy..
2015. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy mit gondolunk?? Úgy is olyan ki hülye vagy, hogy visszanyalod hozzá magad.
2015. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azért mert egyedül vagyok, de mindenkinek jól esik ha van valaki aki szereti.
2015. jan. 8. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem,tényleg szeret téged,és ebben biztos is vagy.Van ilyen,viszont annak is nagy az esélye,hogy csak nincs ló,jó a szamár is alapon térnétek vissza egymáshoz.Az meg ugye annyira nem jó.
2015. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed érdemes, akkor adj még egy esélyt, de ne azért hogy ne legyél egyedül...
2015. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem olyan könnyű mert mindig van neki valami problémája velem. Amúgy köszönöm a normális válaszokat!
2015. jan. 8. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van problémája veled, gondolom nem csak véletlen szakítottatok ( ha jól értem már 2x ) ....
2015. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyszer szakítottunk úgy igazán a többi csak össze veszések, és én értem hogy van problémája, de megbeszéltük még akkor hogy félre dobjuk a múltat, szóval nem hiszem hogy azért problémázik, amúgy meg tanácsot kértem, nem kontrázást! A normális válaszokat meg nagyon szépen megköszönöm!
2015. jan. 8. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!