Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasodni készülök, de kételyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodni készülök, de kételyt érzek, hogy valaha is boldog lehetek egy ilyen ember mellett. Tapasztalt emberek, mi a véleményetek? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok, megkerte a kezem. 22 eves no vagyok, a parom 27. Azonban sose bokol nekem, csekely az onbizalmam miota egyutt vagyunk. 4 eve jottunk ossze, sokat beszeltem rola, hogy elszomorit a bokok, dicseretek hianya, de a vegen mindig ot kellett megvigasztalni, hogy boldogtalan vagyok mellette. Piti dolog lehet ez, amit felnagyitok? Vagy komoly problema? Kerlek, osszatok meg a velemenyeket velem! Elore is koszonom
2015. jan. 29. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én nem mennék hozzá

amúgy is házaasságellenes vagyok

meg ha kételyeid vannak, főleg nem

és már az elején

2015. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
En azert vagyom a sajat boldogsagomra, mert en a jo szextol kezdve a tokeletes 30 fos vacsoraig mindent megteszek. lelkitarstol kezdve haveron at ku...a vagyok. Imadom ot. Nem tulzas.
2015. jan. 29. 21:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne még várni a házassággal, nem kell, hogy rögtön az eljegyzés után legyen...
2015. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Most odavagy érte. Elmúlik a szerelem és te sem leszel fiatalabb.

Ha nem kapsz majd erősítést amit igényelsz, akkor pedig a nőiességed hamvában hal és megszűnsz nő lenni. Ez meg vagy megcsaláshoz fog vezetni vagy megkeseredéshez.

2015. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hasonló cipoben járok, csak nálunk nem volt még eljegyzés. Volt, hogy megkérdeztem tole, hogy egyáltalán tetszem-e neki valamennyire. :D Mérlegeltem magamban, hogy ez van az egyik serpenyoben (bár vannak más dolgok is), a másikban pedig, hogy becsuletes, talpraesett, onálló hapsi, aki szeret engem, és tudom, hogy nagyon jó apa lesz belole, hasonlóak az értékeink, és rengeteg kozos pont van bennunk. Nálam, az utóbbi serpenyo felé dolt el a dolog. Szerintem ebben az a veszélyes, hogy ha otthon nem kapod meg az elismerést, akkor megeshet, hogy esetleg kívulrol kezded begyujteni oket, aminek a távolabbi jovoben egy rossz dontés is lehet a vége.
2015. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lassan 11 ev hazassaggal csak annyit mondanek, ha ezt nem tudjatok megbedzelni es ez teged ennyire tavar, akkor ne hazasodjatok, mert ennel ledznek meg komolyabb problemak is es az amivel most kompromisszumot kotsz akkor mar nem fogsz tudni. 37F
2015. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22 évesen 4 éves kapcsolatban....HÜLYE VAGY,HA HOZZÁ MÉSZ!!!
2015. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!