Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a buta libákra buknak a fiuk? És a kevésbé szépekre rá se hederítenek.

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat pls!

2015. jan. 30. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
pont
2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 TallandThin Boy ***** válasza:
Mert rengeteg a hülye ember és vonzzák egymást. Ilyen egyszerű a magyarázat.
2015. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Miért, ti hányszor figyeltek fel egy átlagos (vagy kevésbé vonzó) külsejű, értelmesebb srácra?
2015. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 OLYMPUS válasza:
Nameg Igaz Hogy A Kigyurt Senkik Kellenek A Nőknek De Pénzel Egyűtt A Rendes Palik Is Elvannak Eresztve Lóvéval Csak A Mondás Szerint:(A Nő A Rossz Fiúval Csak Flörtöl És A Végén A Jófiúhoz Megy Hozzá)
2015. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tisztelet a kivételnek. De láthatatlannak érzem magam és rosszul esik. ;(
2015. jan. 30. 21:51
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja es igen 14 vagyok Bp.-i.
2015. jan. 30. 21:52
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az oké hogy a végén a jófiúhoz megy hozzá, a gond ott van hogy 45 évesen miután átment rajta a fél megye, már a kutyának nem kell...

Késő bánat eb gondolat :)

2015. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Na ez egy nagy hülyeség! Nem értem miért kell általánosítani, ez egy hülye sztereotípia. Akkor a pasik is állíthatnak hasonló baromságot, hogy pl: a szép nők miért vannak csúnya/gazdag/tahó pasikkal!?

Nem azt mondom, hogy nincs ilyen típus, csak nem mindenki bukik egy bizonyos típusra. Ha ez lenne a helyzet sokan egyedül maradnának. Nem gondolod? Akkor te is egy buta liba vagy, aki még egy ilyen egyszerű dolgot sem lát át?

26/N

2015. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ugye mondtam hogy annyi :) fél szavadból lejött :D
2015. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#15: Én jóval idősebb faszi vagyok, sose érdekeltek a cicababák vagy a hülyék. Átlagos, kedves(nek tűnő) lányoknál próbálkoztam, akár neten, akár személyesen, legtöbbször nem voltak feltűnő szépségűek, de azért el lehetett velük beszélgetni (jó esetben). Mégis mi lett a vége? Amikor komolyabban kezdeményeztem, 99%-ban még csak egy találkozó sem lett belőle. Pedig nekem nagyon is fontos lenne az, hogy egy lány szellemileg is a partnerem lehessen, nem azért, mert nagyra tartom magam, hanem azért, mert szerintem egy kapcsolatban ez is fontos.
2015. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!