Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a párom nem nagyon lep meg?

Figyelt kérdés

Apróbb figyelmességekre gondolok, illetve például karrácsony előtt úgy alakult, hogy szétmegyünk, de aztán januárban újra megpróbáltuk. Amikor összekaptunk, már nálam volt a neki szánt karacsonyi ajándék. Januárban utólag odaadtam neki. Nagyon örült, de én nem kaptam semmit. Nem az bánt, hogy nem vett nekem valami márkás cipőt, vagy autót, stb. erre nincs szükségem. Csak rosszul esik, hogy nem gondolt rám. Amikor megyek hozzá(távkapcsolat) mindíg viszek neki valami apróságot. Legutóbb pl egy oreós milkát, mert tudom hogy azt szereti.

Mit gondoltok? Néha olyan jól esne ha meglepne kicsit.


2015. jan. 30. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj erről vele...az h nem vett ajándékot betudható annak h pasi és összezavarodott :D
2015. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz, persze. Csak nem tudom hogy hogy hozzam föl. Ha azt mondom neki, hogy szeretném ha többet törődne velem, neki elég kínos lenne a szituáció.
2015. jan. 30. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus pénzéhez, pióca, r banc k rva vagy.

Szakítottál vele és még ajándékot is vegyen?!

Nem vagy te egy kicsit pofátlan?

2015. jan. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Az én pasim mindig hoz valami apróságot. Kis csoki, kínaiból szerencsesüti, valami olcsó, de érdekes dolog. Évek óta ismerjük egymást, de ezt a szokást csak most vette fel.

Olvassátok el -együtt- az öt szeretetnyelvet. Neked valószínű az ajándékok fontosak. Neki meg lehet, hogy az együttlét. Vannak párok, akiknél hasonló a fontossági sorrend. Nekik könnyű. Azoknak, akiknek nagyon más a szeretet nyelvük sokkal nehezebb. Ő pl. nehezen érti meg, hogy mennyire fontos, hogy ha nincs velem akkor is írjon néhány óránként. Nekem meg furcsa őt megdícsérni. Ne számíts gyors változásra, hiszen meg is kell értenie és utána rá kell állnia a gondolkodásának, hogy figyeljen erre.

2015. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik! Mielőtt ítélkeznél, Ő szakított velem. Szóval köszi az igen ésszerű megállapítást;) Szerinted vettem volna neki karácsonyra ajándékot, ha tudom, hogy szakítok Vele!? Legközelebb először gondold meg mit írsz. Nekem nincs szükségem ajándékra, nem is volt. Csak néha jól esne, ha magától megpuszilna, vagy csak úgy átölelne.


Köszi az értelmes választ, negyedik!:)

2015. jan. 31. 13:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves négyes! Köszi, hogy értelmesen válaszoltál! Ez a szerencsesüti adás nagyon kedves dolog:) Legközelebb lehet hogy én is kipróbálom. De valójában nekem nincs szükségem semmilyen ajándékra. Csak Rá. Hogy beszélgessünk, vagy sétáljunk egy jót. Szóval hogy együtt legyünk. Csak az bánt, hogy magától Ő nem szokott odajönni, pl hogy megpusziljon. Én sokszor megyek oda hozzá, hogy szeretgessem és néha jól esne, ha csak úgy odajönne megölelni. Nekem csak ennyi kell.
2015. jan. 31. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele erről :) ha szeret megérti
2015. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!