Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátnőmet, de amit művel az már nagyon nehezen viselhető el . Elvagyok tiltva mindenkitől.. konkrétan nem lehetnek haverjaim, nem mehetek konditerembe, az eddigi fodrászom nem vághatja a hajam, sokszor úgy beszél velem mint a kutyájával, ha nem úgy történik valami a kapcsolatunkba amit ő akar akkor ebből óriási cirkusz van és fenyegetések hogy vége lesz a kapcsolatunknak . Viszont egybe biztos vagyok.. ő is nagyon szeret.. Mit tegyek ? Ötletek ?

2015. jan. 31. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi sem véletlen! Biztos vagyok abban, hogy te is valamit sunnyogsz..

Semmi sem egy emberes.

2015. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakits vele vagy beszéljétek meg a dolgot.
2015. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én bűnöm annyi, hogy nem engedem olyan fiúkhoz akik rá vannak kattanva és hol fogdossák hol smárolni akarnak vele.. Azzal jön hogy nekik nincsenek lány barátai, csak fiú és ha én találkozok fiú haverjaimmal akkor ő is a fiú haverjaival.. de a kettő nem ugyan az ez nemjut el az agyáig. nemhiszek a lány és a fiú közti barátáságba, elöbb vagy utóbb bele szeretnek egymásba.
2015. jan. 31. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiú lány barátság tényleg nagyon necces. Hát ha ilyen dolgokon ennyire kiakadtok, akkor nálatok a bizalom nem igazán játszik. Komolyan el kell ezen beszélgessetek, még ha vita is alakul ki belőle, akkor se hagyd magad.
2015. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont minden lehetséges alkalommal szexeljetek. Legalább addig se veszekedtek.
2015. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyikőtök lököttebb mint a másik. Már bocs!

Egészséges párkapcsolat olyan ELŐ SEM FORDULHAT, hogy megszabja az egyik mit csináljon a másik, kivel beszéljen, hová menjen stb....

Ez nagyon nem egészséges! A te részedről és az ő részéről is.

Ha gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám zsák a foltját!


Ezt felejtsétek el úgy ahogyan van. Ilyen nincsen, ez beteges!

Szóval vagy vegyétek le a kötőféket egymásról és végre normalizáljátok ezt a kapcsolatot, vagy szakítsatok, vagy pedig maradjon ez az állapot, de akkor ne is kérdezd mit tegyél, mert nyilvánvalóan meg kéne szüntetni ezt a "majd én megmondom kivel beszéljen" állapotot.

2015. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!