Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bajba kerülhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bajba kerülhetek, ha komolyra fordulnak a dolgaink? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz helyen vagyok, es rossz topikba irok, de annyira ketsegbe vagyok esve, hogy mar nem tudom mit csinaljak.... A helyzet a kovetkezo : 18 eves lany vagyok, jovore fogok erettsegizni. Harmonikus csaladban nottem fel, nagyon jo nevelest kaptam. Jo "gyerek" vagyok, rengeteg baratom van, akikre mindig szamithatok, szoval semmi okom nem lenne panaszkodni. De megismertem egy fiut, aki teljesen felforgatta az eletem. 24 eves, jokepu, nagyon rendes, van munkaja, (egy autokereskedesuk van egy haverjaval, meg mellette meg csinal valamit de azt nemtudom, mit), jol keres, szoval rendben van. Egyeduli "bokkeno" a szarmazasa : az edesapja roman, az edesanyja roma szarmazasu. Nekem ezzel semmi problemam nem lenne, abszolut elfogado es nyitott vagyok, de a szuleim. Nem tudnak a sracrol, nem merem nekik elmondani, ok nem tudnak elfogadni a szarmazasat. A szarmazasat sem, es egyeb dolgokat sem : annak ellenere, hogy igenyes, jol keres, a legnagyobb gettoban lakik Budapesten, ahol fenyes nappal is felek, de O ezt a helyet tekinti otthonanak. (Elotte Bukarestben elt, oda is jart egyetemre) Raadasul a minap, amikor arra jartam, tobb "rosszarcu" alak is megallitott, es kerdezoskodott, hogy "En vagyok-e az ..... baratnoje?" Aztan 'tanacsoltak' hogy nagyon vigyazzak vele, vagy menekuljek... Teljesen ledobbentett, hiszen olyan arcok mondtak ezt, akikre ranezni is felek, es nagyon ugy tunt, hogy nem vicceltek. Tudom, hogy ez igy nagyon zavaros, es erthetetlen, de borzalmasan ketsegbe vagyok esve. Erzem, hogy nincs minden rendben ezzel a fiuval, hogy nem tisztak a dolgai, de akarhanyszor rakerdezek, csak azt mondja, majd mindent megtudok idoben. Csak a legjobb baratnom tud Rola, aki nagyon felt es folyamatosan szajkozza, hogy hagyjam ott. Talan ez lenne a megoldas, de keptelen vagyok ra. Nem megy. Folyton hianyzik es egyszeruen belepusztulok, ha nincs velem. Nem tudom, mit tegyek......1.5 honapja ismerem, mar eloallt azzal, hogy koltozzek hozza, hogy amint leerettsegiztem, el akar venni, szuljek neki, stb. Meg a tenyeren hordoz, sose bantak meg velem ilyen jol, folyton dicser, elkenyeztet, mindent megkapok tole, amire egy lany vagyhat...Ossze vagyok zavarodva. Nem irnam, hogy aki volt hasonlo helyzetben, az segitsen, mert valoszinuleg senkivel nem fordult meg elo hasonlo, de ha lattok valamit, amit en a rozsaszin, gettoszagu kodtol nem, es tudnatok valamit tanacsolni, nagyon megkoszonnem, es halas lennek.
2015. jan. 31. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Visszavonom, hogy hülye 3,14csa vagy, és hogy megérdemelnéd azt, hogy kivigyen Amszterdamba qrvának. Senki se érdemli meg.
2015. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te már eldöntötted,h vele akarsz lenni... nem lepődnék meg,ha kimutatná a foga fehérjét,ha már teljesen tőle függővé tesz. Addig jó,hogy a tenyerén hordoz, jól beetet téged,hogy ha majd elcsattan egy-két ""atyai"" pofon, akkor még te érezd magad hibásnak. Szerintem nagyon, de nagyon gyorsan szabadulj meg tőle.
2015. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!