Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves pasinak még fiatal csaka prostik maradnak?

Figyelt kérdés

ha egy 23 éves pasi átlagosan nézki hiába gyúr és dolgozik

van pénze ,akkor neki csak prostik maradnak még idősebb nem lesz



2015. jan. 31. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja igen,én pont ezért nem akarok bevállalni egy ilyen egyetemet:\ nekem a gimnázium dettó ilyen:(
2015. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Most kicsit cáfolnám magamat pont...


Mert az egyetem a legjobb ami történhetett velem az életemben. Megtaláltam a célomat, életem értelmét, és azt fogom csinálni a hátralévő életemben. Szerintem pár év no-life egyetemistaként való sz.pást megér simán, hogy ne a polctöltés legyen az életcélunk.


Csak ezt kell túlélnem valahogy. Megismertem itt olyan embereket, akikkel egy életre szól a kapcsolat. Olyan barátokat és elméket, akikkel tudunk céget alapítani és akár milliós ötletek is összejöhetnek. (Jelenleg is épp fut egy)


Szóval a stressz ide vagy oda, no life ide vagy oda, muszáj végigszenvedni ezt a pár évet valami értelmes egyetemen, mert különben egész hátralévő életedben szívni fogsz. Itthon meg főleg. Legrosszabb esetben egy olyan állásod lehet, ami bármikor helyettesíthető, és az automaták hajnalán gyakorlatilag lassan minden szakértelmet nélkülöző meló helyettesíthető lesz gépekkel.


Csak a tudás és a szakértelem az egyetlen ami segíthet ebben.


Most egy kis pánikbetegségbe, szociofóbiába, nem fog belehalni senki, max qrva szar :D de megéri!


Aztán ha majd fejben renden lesz az ember, lesz állása, saját cége, olyat csinál amit szeret, akkor jöhetnek a nők is :P ... kérni se kell őket :)

2015. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

...és azért jellemző, hogy 20-23 éves koromban kamu képzésekre jártam, piáltam, semmit se tudtam mi lesz holnap, csak éltem a levesben anyámék pénzén stresszmentesen.


Lehet a legjobb korszakom volt, a legtöbb csajismerősöm és barátnőm ekkor volt... de kb életcél és jövő nélkül élveztem a napokat, belül persze nyomasztott... hiába a nagy dolgokért áldozat kell, mind meló, mind nők részéről. A legjobb nőimért is vérig kellett küzdenem.

2015. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hacsak nem néz ki extra jól, vagy nincs tele pénzzel, a prosti marad.
2015. aug. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy átlag 23 évesnek nincs túl sok esélye - nagy a férfitöbblet, ráadásul a huszonéves feszes testű nőkre egyformán nyomul a vele egykorú srác, a 39 éves középkorú meg a 60 éves ráncosheréjű nyugdíjas is...szóval ha nem vagy jóképű vagy pénzes akkor kb. esélytelen vagy.

Én is a prostit javaslom, ott legalább ötször jobb csajt is megkapsz a pénzedért, nem fog finnyázni hogy nem vagy elég jó neki, és nem nyaggat majd házassággal meg gyerekkel se.

2018. aug. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!