Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-25 éves lányok minek örülnétek jobban, ha a barátotoknak saját lakása lenne vagy kocsija?

Figyelt kérdés

Egyik nap ezen vitatkoztam valakivel.

(Tegyük fel: kis garzon lakás vagy középkategóriás kocsi.)



2015. jan. 31. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ennyit arról hogy a nőket nem a külsőségek és a pénz érdeklik. Kíváncsi lennék, ilyenkor hol vannak azok akik szerint egy szó sem igaz az egészből, szép csendben lapítanak :D
2015. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját lakásnak jobban örülnének, mást se olvasni az itteni hisztérikáktól minthogy a "mamahotel" gáz, az a pasi aki nem vesz zsebbű' azonnal házat az életképtelen, és a társaik. Nagyon nagy a pofájuk.

Az persze el van nézve ha nekik nincs autójuk vagy lakásuk, mert ezt ugye a "férfi dóga" megteremteni. Az egyenjogúság ilyenkor nyaralni megy, és üdül egy jót.

2018. aug. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Igaz, hogy a megadott korhatáron már rendesen túl vagyok, de engedd meg, hogy válaszoljak: szerintem egyik sem kellene, hogy számítson. Ha valaki tényleg szeret téged, akkor nem a lakás/kocsi (esetleg mindkettő) megléte fogja eldönteni, hogy veled akar lenni. Eddig egyetlen pasimnak se volt saját lakása, és a legtöbbnek kocsija sem, de soha nem hánytam a szemükre, hogy miért. Hozzáteszem, változatos korúak voltak (20-45), tehát nem azért nem volt nekik kocsijuk/lakásuk, mert 18 évesen még szülőknél laktak, hanem nagyrészt önálló, felnőtt emberekről van szó.
2020. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!